Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

kornelia_lilia przez to, że pracodawcy najchętniej by brali osoby z doświadczeniem, najlepiej po studiach.. i po znajomości.

Jest mnóstwo ludzi i miejsc, w których można ciekawie spędzić czas. Ale co z tego, skoro nawet nie mam z kim wyjść.. :bezradny:

Skąd ja to znam.. w ubiegłe wakacje szukałam pracy, znalazłam tylko jako kelnerka w klubie nocnym, ale do tego kompletnie się nie nadaje, strasznie denerwują mnie wszelkiego rodzaju zaczepki, a u pijanych mężczyzn o to nie trudno, więc zrezygnowałam.

Mam wrażenie, że ludzie coraz bardziej się oddalają, dystansują i nie mają czasu..

Czuję się ostatnio jakaś osamotniona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wyjścia to trzeba się ubrać i otworzyć drzwi a brak kasy to jest w tym wypadku sprawa drugorzędna.

Gdybym mieszkała w stolicy albo w innym dużym mieście też bym tak twierdziła. Nie pójdę z buta do P-ń 30 km, a tym bardziej do Wa-wy ponad 300 km :roll:

A to 30 km od Poznania to jest pustynia czy bezludna wyspa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia,

 

he he , zrozumiałam, że jestes w związku więc masz gorzej niż singielka ?

przypomniała mi sie złota myśl / autor wyleciał mi z głowy/ -

małżeństwo przypomina obleganą twierdzę - ci w środku usiłują sie wydostać na zewnątrz, ci z zewnątrz próbują się dostać do środka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia,

 

he he , zrozumiałam, że jestes w związku więc masz gorzej niż singielka ?

przypomniała mi sie złota myśl / autor wyleciał mi z głowy/ -

małżeństwo przypomina obleganą twierdzę - ci w środku usiłują sie wydostać na zewnątrz, ci z zewnątrz próbują się dostać do środka ;)

dobre....cos w tym jest :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dariusz_wawa, kto tam wie, co tu jest. Dla mnie to dziura, brak perspektyw na przyszłość i nawiązanie udanych relacji damsko-męskich chociażby z uwagi na robieżne zyciowe cele. :roll:

Wiesz ja marzę aby się wynieść do takiej dziury mimo że mam przy domu las ale muszę jeszcze popracować :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cudak, tak ja to juz całkiem pomylony jestem.... :lol::lol::lol::lol::lol:

 

-- 24 lut 2012, 12:57 --

 

Dariusz_wawa, tak i nijak am dogodzic nie idzie...kazde wyjscie ma swoje plusy i minusy...trzeba je tylko umiec dojrzec...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, w takim razie życzę Tobie wydostania się z tego miejsca i wracania do niego tylko wtedy, kiedy będzie taka chęć ;)

 

Kurczę mam dzisiaj taki sentymentalno-melancholijny dzień...

Myślałem, że już jestem silniejszy ale znowu podupadam i się rozczulam nad sobą. Ten dzień to dla mnie huśtawka uczuć. Tylko smutne utwory mnie dzisiaj poruszają... i to niekoniecznie pozytywnie...

Chyba muszę wyjść, gdziekolwiek żeby ochłonąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×