Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Czasem myślę, że nawet jak kogoś znajdę, to i tak mnie nie zniesie, zapewne zostane uznany za zbyt wygodnego człowieka,bo często nie chce mi się zrobić tego czy tamtego,lubię święty spokój, nie lubię zawracania d*py, ani zbyt "energicznych" ludzi tzn - nie że mi to przeszkadza, jak ktoś jest zbyt żywotny to niech będzie, ale niech nie zawraca mi gitary abym też miał "ADHD".

Dodatkowo mam no te.... a dziwaczne zainteresowania.

 

To zapewne niszczy wszelkie szansę na związki, no cóż ponad rok tak sobie mówię, i jakoś z tym żyję, to i następne 2,3,5,30 lat nie sprawi różnicy.

 

Kawalerstwo for the win :<.

 

Z 2 strony kontakt z płcią przeciwną mam tylko w pracy.... a siedziba firmy jest na wsi, czasem moje koleżanki z pracy wydają mi się... ciutke hmm, ograniczone :< (zakresem tematów do dyskusji,zainteresowań (wróć,one nie mają hobby i zainteresowań)

Ale być może się myle.

 

Who cares?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arhol, jest naprawdę wiele osób, które lubią święty spokój. To nie działa tak, że uniemożliwi Ci związanie się z kimś, a po prostu zawęża pole poszukiwań - co jest dobre, selekcja jest dobra :P

 

Dziwaczne zainteresowania też bywają zaletą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, y, no bo wiesz... To jest trudne do wytłumaczenia... :mrgreen: Wiesz co to system odzyskiwania energii kinetycznej? :mrgreen:

(jak wy googlujesz 'who kers' to wyskoczy Ci kilkusekundowy filmik z cudownym facetem, którego suchar powoduje u mnie pozytywne emocje... :105:)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, czy tylko ja mam wrażenie że, w dzisiejszym świecie takie cechy jak dobroć,uczciwość i dobre serce są "frajerstwem"? a propagowane jest,skur*(&(*& i cwaniactwo, i zwykła wredność?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, czy tylko ja mam wrażenie że, w dzisiejszym świecie takie cechy jak dobroć,uczciwość i dobre serce są "frajerstwem"? a propagowane jest,skur*(&(*& i cwaniactwo, i zwykła wredność?

To prawda, a wrażliwość i empatia to już w ogóle się nie przydaje. Często żałuję, że nie jestem twardy i obojętny wobec wielu spraw... Za to często propaguje się zawiść.

 

Ostatnio mam obsesję na punkcie tego, że umrę w samotności np na chorobę otępienną, na którą choruje moja babcia, która nie rozumie co się dzieje wokół niej. Nawet nie zdaje sobie sprawy, że otaczają ją ludzie. Boję się takiego końca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×