Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawi mnie, czy gdy poznam właściwych ludzi, ta pustka która jest obecnie zniknie,czy też to uczucie braku dopasowania pozostanie...

Poruszyłam niedawno ten temat z pewną osobą z mojej przeszłości... Stwierdził, że kiedyś, bardzo dawno, przez chwilę, nie czuł tej pustki... Ale od tego czasu cały czas... I że nie wierzy, że to się może powtórzyć... Ja chyba też nie... I też doznałam tego raz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, Przepraszam, nie chciałem :(, teraz będę baczniej patrzał, nie specjalnie zresztą....

Nieno, jeszcze niema co tracić wiary, przecież skoro raz się dało, to i da się kolejny....

Mi ta wewnętrzna pustka cały czas towarzyszy, tu na forum nawet nie, ale w pracy,czy gdy wychodzę gdziekolwiek....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SadSlav, był to tak żywy sen, że pamiętam każdy szczegół. Było mi bardzo szkoda lekarza, bo mimo, że pomagał innym swoim najbliższym nie potrafił pomóc. Bardziej pasowałam do profilu Doktora. Z tym, że ja sobie nie umiem pomóc.

 

-- 27 lut 2012, 15:55 --

 

SadSlav, a co do samotności to ja jeszcze rok temu prowadziłam dość bujne życie towarzyskie. W tym momencie podobnie jak u Ciebie. Wszyscy koledzy w związkach, najbliższy wyjechał, przez chorobę koleżanki odepchnęłam i jestem sama. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, skoro doktor nie umiał zapanować nad sytuacją to może coś w tym jest, jednak samo dostrzeganie w sobie owego doktora (siebie) chyba też jest jakąś pociechą.

 

Vett, a nowych znajomości nie zawierasz?

 

-- 27 lut 2012, 16:59 --

 

slow motion, to rozumiem Ciebie dobrze, bo ja przez ostatni rok stopniowo się od wszystkich oddalałem tylko szkoda, że tego wcześniej nie zauważałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×