Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wsparcie jest trudne!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Czy jest możliwe szczęście w związku,w którym obie strony chorują na dwie zupełnie inne choroby?Od dłuższego czasu zastanawiam się nad tym.Każda ze stron nie ma pojęcia co czuje druga,więc czy można budować związek na braku zrozumienia,na bezsilności wobec cierpienia drugiej osoby?JA właśnie w takim związku jestem.Nie potrafię znaleźć wspólnego języka z drugą stroną.Zapewne wynika to ze skrajnie odmiennych poglądów choć mamy podobne charaktery.Usilne próbuje nawiązać lepsze relacje lecz życie weryfikuje to inaczej.PROSZĘ WAS,MOŻE JESTEŚCIE W STANIE MI POMÓC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie brak zrozumienia to brak związku. Każdy sobie? Na dłuższą metę nie ma szans, ale..

 

Jeżeli obie strony się kochają i wykazują chęci zrozumienia drugiej połówki to z czasem życie zacznie weryfikować związek inaczej-lepiej. Na wszystko trzeba czasu. Tkwisz w takim związku, rozumiem Twoje zmartwienie, jednak przede wszystkim liczy się szczerość i okazanie oczekiwań wobec siebie. Uwierz, że w sytuacjach skrajnej bezsilności to jest możliwe :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

radek1980, budowanie zwiazku w ogole jest trudne. Sa luedzie ktorzy maja raka, a druga strona nie itp/itd takze, dla kazdego jego problem bedzie najwiekszy. Grunt to kwestia pojscia na kompromisy i jako takiego dogadywania sie z podkresleniem swojego uczucia do drugiej osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×