Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

człowiek nerwica coś jak ja znikam czuje ze znikam jestem co raz b wyczerpana dziejszy dzień był koszmarny nic się nie wydarzło po za tym co wstrętne co wywołało we mnie znowu drgawki :cry: i po za tym ze wreszcie się najadłam :cry: bo babcia przyjechała i przywiozła gołabki ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bethi - nawet jeśli nie odczówas tego - pomagasz bardzo wiele. Jesteś naprawdę wartościową osobą i potrafisz wiele zdziałać. Nie koncentruj się na problemacha ale na tym, co dobre.

I nie mów proszę, że czujesz się bezużyteczna, bo wiem, że mogę mieć zawsze w Tobie oparcie i pewnie nie tylko ja. Tulę mocno!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leki nie sprawią że pokocham zycie nie sprawią że bede dostawać mniej od zycia po d... oj nie sprawią

To możesz jedynie Ty dokonać. Leki pomogą załagodzić pewne somatyczne objawy natomiast terapia pomoże Ci uleczyć swoja duszę.

 

człowiek nerwica, przekonasz się, że może być lepsze i że najwięcej zależy od Ciebie samego ;) Już niedługo :lol:

 

wiem, że mogę mieć zawsze w Tobie oparcie i pewnie nie tylko ja.

Na wzajem Kochanie, nawzajem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie boje iść trudno jestem tchurzem boje się brac leki bo pamietam jak się po nich czułam boje się kompletnie sie rozgrzebać od początku chciała bym wymazać pamięć nie musiec mowić swojej historii boje się tego boje się iść

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:22 pm ]

Pozbawianie człowieka snu to tortura, którą posługiwano się, aby doprowadzić go na skraj szaleństwa. i mowię wam jeszcze raz ktos mnie w domu obudzi a zmienię się w obłęd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś juz nie jest tak fajnie jak wczoraj, ale wciąż nieżle

Skarbie, dziś jest dziś i znajdź pozytyw w tym fakcie a nie porównuj do wczoraj.

 

Dzień pod znakiem lenia Very Happy

Cóż za zbieg okoliczności :lol: Ja właściwie nadal gniję ;) Eh, za parę godzin czeka mnie powrót do reala :cry: To mnie już tak nie cieszy :? Ciężko schodzi się z nieba na ziemię :cry:

 

Boję się jak cholera ale też cieszę, że już niedługo będę miała to za sobą i będę mogła spokojnie cieszyć się nadchodzącymi świętami.

Kochanie, strach ma wielkie oczy. Skoncentruj sie na profitach i nie nakręcaj się przeszłością. Tulam cieplutko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja coż wypiłam dzisiaj energetyzującą herbate Vitax i co i kupa :cry: nic mi to nie daje w zwiazku z tym jestem dalej śśppiiąącaa dalej się czuje jak flaki z olejem nic mi nie pomaga dno jednym słowem i masakra zebym musiała się tak męczyć :cry: acha byłam tez w sklepie kupiłam sobie kozaki na 15 cm szpilce moze się na nich nie zabiję a jak tak to coz hehehe :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuje się beznadziejnie!!:(( nie dość że boli mnie noga , bo mnie chyba zawiało .... to jeszcze ząb L:(( i wogóle bezzznadziejnieee się czuje!wczoraj nic nie robiłam ..aż z nudów miałam dość!!no masakra!!!a teraz to mi sie jeszcze ręce roztrzesły jakos i ta noga tak boli:( brat mnie wymasował :))))

Jedynie kupiłam sobie dziś futrzate kozakii :) za ktortmi juz chodze od 2 tyg!a dzis akurat trafiłam na takie fajniusie i wygodne!

ide sie już położyc bo mam jutro na 8 ...mam nadzieje z emi sie jutro humor poprawi i samopoczucie!

dobranoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze net mi chodzi jak by miał się ....zes..... normalnie jakaś porażka ogolnie brzuch mnie boli i cos serce dochodzi jeszcze ogolnie rzecz biorąc porażkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:38 pm ]

żółwie tempo nie to ślimacze normalnie zaraz się wścieknę i zimno mi do tego zimno mi bo hydraulik zepsuł mi kaloryfer wrrrr bo on chyba uczony na tajwanie albo chinach nie wiem wiem ze marzne strasznie wrrrr

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:55 pm ]

dobranoc Słonka Kolorowych snów wszystkim zyczę dobranoc

1142462508dobranoc_piesek.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze net mi chodzi jak by miał się ....zes.....

mi się średnio 2x na minutę rozłącza :roll:

net dalej tak chodzi co dziwne tylko explolerze

bo to SHIT :lol:

miałam wyczerpujący łykęd i zdaje się, że końcówka roku i początek nastepnego będzie baaardzo burzliwy

uuuu... burze nietypowe na tą porę roku :P ale zdarza się czasem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo to SHIT

jasne ale ja mam słabość do shitów :twisted: po za tym do tej pory nie miałam problemu z tym. Przyzwyczaiłam się juz do niego wszystko co ulubione mam w wlasnie w nim... z mozilli żadko korzystam eghhhhhhh jak nie urok to sraczkaaaaaaaaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie poprostu do kitu wszytko!tzn.samopoczucie! jestem taka przelękniona strasznie! prócz tej wrednej choroby to w zasadzie nie mam naprawde żadnych problemów! ani w szkole , ani z kasa , nie mam problemu z brakiem znajomych itp.czasem sobie tylkocoś tam wymyśle z mieszkaniem na wsi i tyle! dzis jak jechałam na zajecia to byłam taka zdołowana! masakra!na zajeciach ciut lepiej bo skupiam sie na tym co mowi wykładowca i notuje! wracam do domu autobusem inie przeraza mnieten autobus tylk stan w jakim sie znajduje!nienawidze go!!!i mysle sobie za co to wszystko!!!dlaczego tak jest!czase sobie mysle ze tyu mlodych ludzi ginie .... a chca życ!i moze to bardzo samolubne ale czasem bym tez chciała!! ten stan jest naprawde jest okropny:(( mysle ze jest to jakis kryzys.... nie mam już sily :(

Jeszcze musze jechac na zajecia ...ale przynajmniej lubie to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×