Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
daablenart

Mój dzisiejszy dzień

Rekomendowane odpowiedzi

Udaje mi się realizować postanowienie noworoczne i wstawać wcześnie. Także dzisiaj o 8 byłam już na nogach, wypiłam kawę i poszłam z mamą do cioci. Zaraz idę do kosmetyczki zrobić się na bóstwo. 😜, a potem na miasto na jakieś zakupy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój dzisiejszy dzień - wstałam, wzięłam leki, ogarnęłam się (wykąpałam, wysuszyłam włosy, umyłam zęby, nałożyłam na twarz co potrzeba :D ), zjadłam śniadanie i wypiłam herbatę (zdecydowanie za mało piję). Odpoczęłam trochę przed pracą, ugotowałam sobie i chłopakowi obiad, zjedliśmy, naszykowałam kanapki do pracy i poszliśmy na popołudniówkę. Wróciliśmy niedawno, posprzątaliśmy w mieszkaniu i teraz mamy czas na serial! :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj kolejny nudny dzień w warsztacie, posegregowałam ścinki szkła kolorami, rysowałam mandale, byłam w łazience załatwić się, musiałam zmienić podpaskę. Wiadomo dlaczego chodzę na warsztaty. Pewnie tak samo jak inni, mamusia pewnie ich wysłała na warsztaty na terapię, bo mnie tam wysłała mamusia, myśli, że przyzwyczaję się do pracy i będę tak codziennie pracować a mi się już znudziło, będę mieć myśli samobójcze przez nudną pracę.                                                        

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie lubię ludzi w pracy. 2 płci męskiej to cwoki, jeden zbok A drugi chyba nie do końca .... i babka starsza ode mnie dużo, ma dorosła córkę,  kiepsko B nerwowa i drze się bez przerwy.  Ciężko.  Nie ma z kim pogadać.  Nikogo . Cóż bywa. Ale najgorsze jest i tak wstawanie o 3.40 . 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musiałem klona 2 mg zażyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomyślałam sobie, że mogłabym być pisarką albo policjantką (bo jestem inteligentna, uparta i wytrzymała, czyli wszystko to co ważne w policji).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze spędziłam ten dzień, teraz to wyspać się porządnie, upieczony chleb  jest uwieńczeniem dobrze przeżytego dnia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dowiedziałem się, że w zeszłym tygodniu w ostatniej chwili się do gastrologa załapałem, bo od dziś tamta przychodnia zamknięta.

I niepotrzebnie dziś wstałem wczas, bo miałem mieć rano pulmonologa, ale się rozchorował i mi przesunęli termin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wesoły dziś , dzień.Pisal Tata SMS.Justyna 42,Oliwciu 31, Madzia dzwoniła 42. Brat był w pracy Topazie.Malowalem obraz:pisanka, baranek, zając.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Strasznie się dłuży...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dzień dobry 🙂

ja wstalam o 7, o 10 pojechalam do Urzędu Skarbowego 🙂 mam urlop ale siedzę w domu. W sensie że nie jade nigdzie na wczasy. 

Edytowane przez Adaa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wstanie

Śniadanie

ZUS

Urząd miasta

ZUS po raz drugi.balagan mają że Hej...

Dobry obiad

Kupienie kotkom krytej kuwet

Zaraz jadę nad morze do rodziców 😀

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 5.10.2007 o 15:00, natik napisał:

:D sympatia.pl:)widzielismy sie raz dopiero,ale twierdzi,ze juz kocha nad zycie mnie i moje dziecko,banalne i niemozliwe jak cholera :D nie jest to jednak typ podrywacza,pogadalismy sporo wczesniej przez tel i na gg,nie wiem czy mozna tak kogos poznac...moze troche.

choroby psychicznej nie ma,wie o mojej nerwicy i stwierdzil,ze postara sie ze wszystkich sil bym byla zdrowa,dziwne nie :D

mial troche spieprzone zycie,rozwodzi sie wlasnie rok po rozstaniu,ma synka i bardzo go kocha i w ogole wszystkich kocha a mnie zwlaszcza :D

uzewnetrznilam sie troche no:)nie nabijajcie sie ze mnie,zem taka naiwna,ale jak czlowiek szuka i cos sie pojawia to za kazdym razem mysli,ze to to wlasnie...no i ma nadzieje.

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 3:02 pm ]

normalnie poznali sie we windzie i żyli długo i szczęsliwie,no prawie... :D

Normalnie tak właśnie jest bez prawie...jesteśmy 11 lat po ślubie więc czasem się zdarza i udaje 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 5.10.2007 o 15:00, natik napisał:

:D sympatia.pl:)widzielismy sie raz dopiero,ale twierdzi,ze juz kocha nad zycie mnie i moje dziecko,banalne i niemozliwe jak cholera :D nie jest to jednak typ podrywacza,pogadalismy sporo wczesniej przez tel i na gg,nie wiem czy mozna tak kogos poznac...moze troche.

choroby psychicznej nie ma,wie o mojej nerwicy i stwierdzil,ze postara sie ze wszystkich sil bym byla zdrowa,dziwne nie :D

mial troche spieprzone zycie,rozwodzi sie wlasnie rok po rozstaniu,ma synka i bardzo go kocha i w ogole wszystkich kocha a mnie zwlaszcza :D

uzewnetrznilam sie troche no:)nie nabijajcie sie ze mnie,zem taka naiwna,ale jak czlowiek szuka i cos sie pojawia to za kazdym razem mysli,ze to to wlasnie...no i ma nadzieje.

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 3:02 pm ]

normalnie poznali sie we windzie i żyli długo i szczęsliwie,no prawie... :D

Dokładnie tak jest bez prawie....jesteśmy 11 lat po ślubie i szczęśliwi ale windy nie było :)))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja biore 4 dzien Egzyste, narazie czuje sie dobrze, wysparzatalam juz mieszkanie. 🙂 miłego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi