Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Mi właśnie gwałtownie skoczyło ciśnienie. Miałam nie mierzyć wierząc, że mi przejdzie.. Nie wytrzymałam. Niestety 120/90, a u mnie to dolne potrafi przekroczyć granicę dopuszczalności, nie górne i wtedy to już atak na całego, bo idzie dalej w górę i nic nie pomaga :why: Lek na obniżenie ciśnienia już łykałam rano, a jednak nagle podskoczyło. Mogę mieć tylko nadzieję, że się nie rozkręci :time:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja miewam z rana 160/110 i wydaje mi sie że to ujdzie...

Niestety wyszło na jaw iż kolejną chorobe którą "otrzymałam " od życia-to nadciśnienie :/ i od 2tyg jestem na lekach obniżających ciśnienie. :?

 

Ja leki na obniżenie ciśnienia biorę z przerwami już 10 lat.. Tylko nie wiem czy jak lekarz mi 10 lat temu je mierzył i wyszło zawsze powyżej normy to nie był już efekt nerwicy, bo od zawsze mam "syndrom białego fartucha". Po wyjściu z gabinetu, a raczej po powrocie do domu ciśnienie miałam zawsze w normie, a we wszelkich gabinetach zawsze za wysokie i wszyscy lekarze pytali mnie czy coś na to biorę i czy robiłam badania na tarczycę, guza nadnerczy i cukier :roll: A mna tylko rzucało na każde wypowiadanie tych chorób :why:

Efekt jest taki, że ponieważ już biorę te leki na stałe na obniżenie ciśnienia, to nie mogę ich przerwać :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ajajaj, niebezpiecznie się robi. Póki była histeria i ryk w kącie przy muzyce, to jeszcze ok, ale zaczęło mnie nosić, a to się może źle skończyć :roll: Idę zapalić na balkon, żeby autobus nocny pojechał i mnie nie zabrał, bo mogłabym dać czadu w centrum :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×