Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica czy może coś innego?


Lexie

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznę od tego, że mam zdiagnozowaną nerwicę. Męczę się z tym już od dłuższego czasu i wciąż mam problem kiedy pojawia się "nowy" objaw. Czy po raz kolejny mam to zrzucić na nerwicę czy może jednak coś się przypałętało.

Od kilku dni mam problem z okiem-mianowicie towarzyszy mi dziwne uczucie w nim, coś jakby dolna powieka mi przeskakiwała od czasu do czasu. Oko nie jest zaczerwienione, raczej nie boli (czasem jedynie mam wrażenie, że jak za dużo myślę o tym to zaczyna). Naprawdę jestem już zdesperowana, na samą myśl, że po raz kolejny mam iść do lekarza robi mi się słabo. I teraz moje pytanie - czy Wam również zdarzyła się taka przypadłość? Czy mam ją zrzucić na nerwicę i przestać o tym myśleć czy przypisać to jednak innej chorobie?

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość why so serious

Jesli masz na mysli takie mimowolne drgania powiek to przyczyna może lezeć w stresie, nadmiernym spozyciu kawy, braku magnezu, lub niewyspaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam taką przypadłość, co jakiś czas drgały mi mięśnie powiek, w ogóle miałam dziwne problemy z powiekami jeśli chodzi o mięśnie przy czym następowało to coraz częściej, a po ostatniej infekcji towarzyszyło mi codziennie. Może się to wiązać nie tylko z niedoborami magnezu czy potasu, ale przede wszystkim brakiem różnych witamin z grupy B.

Może nie powinnam robić reklamy, ale polecam B kompleks firmy Solgar, są robione na naturalnej bazie, bez sztucznych dodatków i mają potężne terapeutyczne dawki witamin z grupy B (rzędu ok. 3000% dziennego zapotrzebowania, bo tylko w takich ilościach możemy mówić o uzupełnianiu niedoborów). W zwykłych tanich witaminach więcej jest substancji wypełniających niż samych witamin... :roll:

Ja supelementuję o niedawna. I nie mam już drżenia powiek, ustały. Tak więc w moim przypadku problemem był zdecydowanie niedobór witamin z grupy B. Nie wiem jak jest u Ciebie. Spróbuj, może Ty także odczujesz poprawę. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam w tym roku 14 lat. Od kwietnia 2010roku uczęszczam na terapię psychologiczną. Jestem na tabletkach antydepresyjnych...

Chodzę na terapię z tego powodu, że jestem strasznie wrażliwa i wszystkim się przejmuję. Mam bardzo duży lęk przed chorobami, a najbardziej przed wymiotami. Moje objawy to:

*mdłości,

*straszliwy ból żołądka po posiłku, w tym pieczenie, tak jakby swędzenie i taki ból, jaki wszyscy znamy, ale również mi on towarzyszy, kiedy lekko się zacznę czymś przejmować bądź zdenerwuję się,

*ucisk w gardle,

*uczucie czegoś w gardle, ale to już powoli mija,

*zawroty i bóle głowy,

*czasami mi się zdarza trzęsienie się rąk i nóg, ale to rzadko...

 

Bardzo się tym przejmuję! Z żołądkiem jest najgorzej.

Myślicie, że może to być nerwica?

Pozdrawiam! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć ja mam 16 lat , i ostatnio miewałam zawroty głowy , problemy ze wzrokiem , mroczki przed oczami itp , niedawno byłam na badaniach bo myślałam , że to może anemia albo coś , ale jak się okazało wyniki miałam bardzo dobre ...

Czy to może być nerwica??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×