Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Księżna Kate urodziła :D

Mnie tam te celebryckie igrzyska nie interesują, w Anglii to pewnie wszyscy oszaleli, dobrze że mnie tam nie ma. Byłem wtedy gdy brali ślub Kate z Williamem, ulice w Londynie były wyludnione i jacyś sklepikarze( hindusi nie Anglicy) dziwili się że mnie nie obchodzi to wielkie święto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Księżna Kate urodziła :D

Mnie tam te celebryckie igrzyska nie interesują, w Anglii to pewnie wszyscy oszaleli, dobrze że mnie tam nie ma. Byłem wtedy gdy brali ślub Kate z Williamem, ulice w Londynie były wyludnione i jacyś sklepikarze( hindusi nie Anglicy) dziwili się że mnie nie obchodzi to wielkie święto.

 

Najlepiej takie nowinki podsumowują Anty Fakty :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że w W. Brytanii to tak przeżywają choć pewnie z dużą przesadą to idzie zrozumieć ale czemu w Polsce i innych krajach robi się z tego wielkie halo. Chcą żeby ludzie zajmowali się takimi głupotami aby odciągnąć ludzi od poważnych spraw społeczno- gospodarczych. W Anglii jak innych europejskich monarchiach nie ma ona praktycznie żadnej faktycznej władzy, ale ludziom się ich w kółko pokazuje i wmawia że są kimś ważnym. A mojego imiennika księcia Karola to nie trawię to islamofil do kwadratu po każdych zamach oznajmia światu że islam to wspaniała religia pokoju , nawet jak przyjechał do Polski to pierwsze co zrobił to się udał do tatarskich muzułmanów jakby oni byli najważniejsi w kraju i piał nad wspaniałością tej religii.

 

A wracając do tematu to sprawiło mi radość to że nie mamy monarchii w kraju. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość abstrakcyjna

Muzykoholiczka, Hmm, ciężko mi odpowiedzieć, bo jest to u mnie bardzo zmienne. Z polskich to Dżem, Coma, Tsa, Kult, Hey, Maria Peszek. Z zagranicznych to Pink Floyd, John Frusciante, Guns N’ Roses, Iron Maiden. Ostatnio słucham ciągle Placebo. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×