Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

szczęście uśmiechneło się dziś do mojego biednego tyłka.dostałem za friko kilo pomidorów malinowych na targowisku i wygrałem 0,6l pepsi w zakrętkomania.wygrałem więcej niz powinienem bo do tych wygranych 0,5l była jeszcze dolewka 100ml gratis

 

100 wódki? :D

a kto wygrał alkohol,narkotyki czy inne używki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest na fb grupa z ogłoszeniami regionalymi. Tam dziewczyna o dużego szczeniaka,więc podałam jej namiar na włocławskie schronisko gdzie jest labuś do oddania. Podziękowała, ale iestety nie wiadomo czylabuś będzie przekazany do adopcji czy znajdzie się właściciel. Cieszę się bo w jakimś sensie czuję że pomogłam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne Bieszczady...wypad nad Solinę, w ogóle cudowne bieszczadzkie widoki. Wycieczkę trochę zepsuła moja słaba kondycja, ale i tak było naprawdę wspaniale :yeah:

tu :D

 

-- 16 lip 2013, 20:42 --

 

Przyjemna pogawędka z bratem przez skypa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, naprawdę to jest piękna kraina.

Pod koniec lipca jadę nad morze, które też bardzo lubię.

Zorientowałam się, że mam mnóstwo ograniczeń, bo niewątpliwie mam lęk wysokości, a o pływaniu nawet nie mogę myśleć :shock: ...dzielna jesteś Karinko :great:

kasiątko, tak Kasiu, między innymi i tu :D

 

Już w czwartek, najpóźniej w piątek, powrót...żałuję bardzo, bo mieszkamy u przesympatycznej Pani, a warunki są świetne. Cziko spisuje się na medal :D

 

Pozdrawiam serdecznie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobiłam porządek, kilka rzeczy miałam których juz dawno nie urzywałam więc pomyślałam, że kogoś nimi obdaruję. I dałam je koleżance za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×