Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

To, że zapowiada się dziś spokojny dzień w pracy. Mam jeszcze zestawić faktury za zeszły miesiąc ale to jutro. Albo wcale. Nie chce mi się, a i tak nie zwolni 😂

Już raz mi kartę firmową zablokowali, kto by pomyślał, że trzeba otwierać te listy 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój idiotyzm tego wieczoru. Ponoć inteligentni ludzie nie uprawiają hazardu. Widać tak nie jestem choć się za takiego uważam.

Nonszalancko rzuciłem tysiąc na stół w Black Jacku (przygotowane miałem 12 na ten wieczór) i cyk, Black Jack na wejściu. Trochę szkoda, że tak szybko skończyłem ale zysk jest więc trzeba kończyć, takie ustaliłem sobie zasady. Gdy się je łamie zaczyna się uzależnienie.

Co ciekawe miałem na stołach w tym roku z ćwierć miliona, a zysk z tego wypracowany jest mizerny. Niestety, matematyka taka jest. Według statystyki nie powinno być go wcale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.11.2018 o 16:58, SarkastyczneSerce napisał:

Masz pewność, że córka? Może mały futbolista będzie :D

USG wskazuje, że córka. Ale jedno nie wyklucza drugiego. Kto powiedział, że nie może grać w piłkę jak dorośnie? ;) 

spotkanie z Tatą ❤️  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś u nas,była piękna uroczystość.Na 100 rocznicę Odzyskania Niepodległość.

Był na obiad kotlet rybny.Oraz ciasta,różne.

Byli u nas żołnierze.Z obrony terytorialnej.W tym śliczna porucznik Zofia Szostak-Górska.Ja zadałem trzy pytania.

O obecność wojsk USA w Polsce,ilość kobiet w wojsku.I ile czasu,służy się w terytorialsach.

Ale najważniejsze było przedstawienie.

Ja grałem ...dziadka.Moją wnuczkę Ewa 38,oprócz nas Danuta lat 59,Kasia 36.Jacek 38,Karolina 28,Agnieszka 26,Ania 34,Magdalena 40

Chciałem się umówić,z opiekunkami Asią 36.Agatą 40 i sprzątaczką Asią 34/Na poniedziałek.

 

O godzinie 11.11 był Hymn Polski.

Był mój brat i ustępujący wójt Sarnak Adam Lipka.Koło 60 lat,albo i po.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×