Skocz do zawartości
Nerwica.com

kiedy kobieta jest seksowna?


betty_boo

Rekomendowane odpowiedzi

Serio?

 

Ja nie znoszę podkolanówek. Są okropne :P

Pończochy to co innego, ale podkolanówki??? To mi się kojarzy z dziewczynkami z podstawówki albo ze sprzątaczkami w szkole, które miały jakieś fartuchy w kwiatki i te podkolanówki. Nie....

 

EDIT: LOL, na początku myślałam, że Wy tak na serio... :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie tam sandalki, ja kozaczki biale do tego zakladam, czy zima, czy lato, a co!!! :lol:;)

 

A co do faceta w kalesonach nie jestescie dziewczyny na topie- teraz modny facet nosi rajstopy :lol::lol::lol:

 

http://www.obmawiamy.pl/06/rajstopy-dla-facetow-juz-na-ulicach/

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozpiętej na torsie??? Może jeszcze włosy mu wystają i złoty łańcuch?

Chyba mam zupełnie inny gust, bo mnie raczej nie kręcą koszulki rozpięte na klacie... To mi się kojarzy z jakimś latynoskim macho. A włosy zmierzwione są fajne. Byle nie przesadzać z żelem :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...kiedy kobieta jest seksowna, tutaj mógłbym pisać i pisać...postaram się krótko

Myślę że nie da się tak po prostu tego zdefiniować, nawet chyba nie wskazane..na każdego faceta co innego działa. A ja to w ogóle chyba jestem jakiś lewy. Pamiętam, jak kumple ślinili się na widok kobiety w mini, im bardziej prowokująca, im większe walory, tym bardziej seksi. Owszem przytakiwałem, żeby nie wypaść na jakiegoś dziwaka.

Prawda jest taka że kręcą mnie kobiety subtelne, delikatne, tajemnicze, silne intelektualnie, to jest dla mnie seksi...

Tak na marginesie, nie znoszę stringów

Kiedyś żeby można było zobaczyć pośladki trzeba było odchylić majtki, teraz żeby zobaczyć majtki trzeba rozchylić pośladki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robercisj23, nie wszystkie kobiety noszą stringi .

Nie znaczy tez to ,że jak kobieta ich nie nosi to oznacza ,że nosi ogromne majty do kolan :)

soulfly89, jaki złoty łańcuch . He he nie to nie ten typ . :roll:

 

 

Wiem, wiem nie wszystkie noszą...stringi to rzecz za którą nie koniecznie przepadam, a to drugie to masz na myśli pantalonki??

To prawda nie są zbyt seksi, chociaż ukochana i w pantalonkach może robić pożądany efekt.

 

Jeśli chodzi o facetów to nie będę się wypowiadał, lepiej jak pozostawimy to płci przeciwnej. Mogę tylko napisać że nigdy nie będę metroseksualistą, choć podobno w obecnych czasach jest to seksi, i dużą ilość kobiet to kręci..taki już jestem sobie stereotyp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez sadze, ze kobiety zdecydowanie bardziej seksownie wygladaja w obcislych bokserkach, niz w stringach...Mimo to jestem fanem stringow, przyzwyczailam sie do ich noszenia przez lata do tego stopnia, ze teraz normalne majtki sa dla mnie niewygodne i denerwuja mnie. W zw. z tym w bokserkach tylko sypiam, a pod leginsy czy sukienke zawsze wkladam stringi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×