Skocz do zawartości
Nerwica.com

sprawy damsko - męskie..


Gość anakonda

Rekomendowane odpowiedzi

Tak patrze na te foty i nie moge sie nadziwic... NIE MOGLABYM byc z tym facetem, nawet jesli ma niewiarygodnie duzo pieniedzy!!! Masakra. Wole biednego ale wygladajacego, jak czlowiek.

 

[Dodane po edycji:]

 

Nie widzialam ciala Wioli, ale twarz na pewno ma ladniejsza, niz ta kobieta z foty :) Ta wyglada, jak przestraszony myszoskoczek :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh...

Dlaczego ta tak jest, że całkiem fajny facet, który po prostu kilka razy w miesiącu ma dni, w których boi się wszystkiego, jest tak żałośnie odbierany jako potencjalny partner. Przecież same macie to samo.

:(

Kilka ostatnich przypadków uświadomiło mi mi, czemu mam związko-wstręt.

Przykre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemądry,

marcja,

 

A niby jak ten facet doszedł do pieniędzy i sławy ?????????? Potraficie odpowiedzieć ?

talentem aktorskim i tym czymś co przyciąga ludzi ...a kobiety tez ludzie ,wiec nie dorabiajcie teorii o extra wyglądzie = powodzenia .

Bo każdy jak jest radosny,wesoły,życzliwy i potrafi się nie przejmować wyglądem ,jest doskonały . To moje zdanie możecie się nie zgadzać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh...

Dlaczego ta tak jest, że całkiem fajny facet, który po prostu kilka razy w miesiącu ma dni, w których boi się wszystkiego, jest tak żałośnie odbierany jako potencjalny partner. Przecież same macie to samo.

.

 

Moze po prostu szukasz wsrod "niewlasciwych" dziewczyn. Ale one rozstaja sie z Toba, widzac Twoje lęki? Czy uwazasz, ze ogolnie w opinii kobiet taki facet jest postrzegany zalosnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemądry,

marcja,

 

A niby jak ten facet doszedł do pieniędzy i sławy ?????????? Potraficie odpowiedzieć ?

talentem aktorskim i tym czymś co przyciąga ludzi ...a kobiety tez ludzie ,wiec nie dorabiajcie teorii o extra wyglądzie = powodzenia .

Bo każdy jak jest radosny,wesoły,życzliwy i potrafi się nie przejmować wyglądem ,jest doskonały . To moje zdanie możecie się nie zgadzać .

 

Nie zgadzam sie, bo mezczyzna musi dla mnie byc w pierwszej kolejnosci meski. U tego osobnika nie widze ani odrobiny meskosci. Nie pociaga mnie, wiec moglabym byc jego kolezanka (jesli jest zyczliwy i towarzyski) ale nie partnerka zyciowa czy kochanka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze po prostu szukasz wsrod "niewlasciwych" dziewczyn. Ale one rozstaja sie z Toba, widzac Twoje lęki? Czy uwazasz, ze ogolnie w opinii kobiet taki facet jest postrzegany zalosnie?

 

Jestem na pozór normalnym, przystojnym facetem. Ale kiedy mam te dni to po prostu jestem kimś zupełnie innym. Sam się nie poznaje. Wyobraź sobie że poznajesz kogoś kto wydaje się być idealny dla ciebie (hipotetycznie) i nagle zaczyna dziwnie się zachowywać. Prosta psychologia, stwierdzasz że jest dziwny i odchodzisz. Przerabiałem ten scenariusz zbyt wiele razy.

 

niemądry, mylisz się.

Gdybym był brzydki trudno by mi było zrobić dobre pierwsze wrażenie, kiedy zaś mam problemy, trudno mi cokolwiek utrzymać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcja, no ,jest strona wizualna i eteryczna ,po twoich wypowiedziach ...co prawda nie wyobrażam sobie jak wyglądasz ..ale nawet jak jesteś cudowna to i tak jesteś mało pociągająca ( atrakcyjna ,ze tak powiem) co caøkowicie potwierdza to co piszesz ...kwestia gustu .

 

jasne ,ze to prywatna,jednostkowa opinaj . ale musiałem to napisać jakoś nigdy kobiety o takim sposobie patrzenia na świat nie były dla mnie kobiece.

Może to stereotypowe traktowanie ,ale taki sposób postrzegania to produkt cywilizacyjny... głęboko w głowę wbita komercja .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na pozór normalnym, przystojnym facetem. Ale kiedy mam te dni to po prostu jestem kimś zupełnie innym.

 

jesteś normalny ,nie na pozór normalny ..i nie daj sobie wmówić ze jest inaczej . Kaidy ma gorsze dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mantis zapewniam Cie, ze chocby ten facet

 

David-Beckham.jpg

 

mial straszne problemy z psychika, co dzien mial mega leki i co drugi dzien zalewalby sie lzami, i tak bylby rozchwytywany ;)

 

 

True.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcja, no ,jest strona wizualna i eteryczna ,po twoich wypowiedziach ...co prawda nie wyobrażam sobie jak wyglądasz ..ale nawet jak jesteś cudowna to i tak jesteś mało pociągająca ( atrakcyjna ,ze tak powiem) co caøkowicie potwierdza to co piszesz ...kwestia gustu .

 

jasne ,ze to prywatna,jednostkowa opinaj . ale musiałem to napisać jakoś nigdy kobiety o takim sposobie patrzenia na świat nie były dla mnie kobiece.

Może to stereotypowe traktowanie ,ale taki sposób postrzegania to produkt cywilizacyjny... głęboko w głowę wbita komercja .

 

Mysl, jak chcesz :)

Ale co jest Twoim zdaniem stereotypowym traktowaniem i kogo? Przeciez mezczyzna musi kobiete pociagac, zeby wszystko gralo i na odwrot. Czyli Ciebie kobieta nie musi pociagac, tak? I mimo, ze Cie nie pociaga, moglaby zostac Twoja partnerka, tak?

 

[Dodane po edycji:]

 

nom, jasne.

Tylko czy chciałabyś się z nim wtedy związać?

Szczerze.

 

Tak. Bez wahania. Jesli oczywiscie jest milym, cieplym facetem. Setki razy pisalam juz, ze ja nie znosze twardzieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×