Skocz do zawartości
Nerwica.com

Depresja - rozkojarzenie,brak koncentracji


Gość troteron

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, (przeszedłem depresję, pewnie jeszcze mam), czasami miewam stany zupełnego rozkojarzenia, braku koncentracji, braku pewności siebie(łatwo mnie wtedy tzw.'zbić z tropu'), tak jakby w mózgu był bałagan 'szarych komórek'. Mam tak z rana(szczególnie z rana), czasem cały dzień i czasami wieczorem, długo śpię, zależy też pewnie od pogody. O jakie witaminy, niekonwencjonalne środki głównie uzupełnić dietę? Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troteron, Cześć , mi pomagało planowanie dnia na kartce, dieta złożona z kasz ,ryżu ,warzyw ,ryb i wołowiny.

Zero mącznych ,zero wieprza,zero cukru. . Ale niestety wszystko chu-- strzelił . I znów nie mogę się pozbierać. Praca jest bardzo ważna..jeśli ją masz koncentruj się na niej ,próbuj dużo czytać,hobby jakieś tez może pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyciagi lub napary z ziol typu: dziurawiec (na depresje), kozlek lekarski (na jasnosc myslenia, natlok mysli, rozkojarzenie). Wyczytalem w ksiazce Miroslawa Slowikowskiego pt: "POWIEDZ STOP". Sam nie probowalem, ale jak wroce do PL niebawem to na pewno sobie zafunduje...duza ilosc pewnie...na zapas :D

pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

* Guarana

* Ocet jabłkowy z moszczu (1-2 łyż. stoł. octu na 1/2 szklanki wody, pomaga szczególnie na tzw "brain fog")

* Yerba mate

* Unikanie cukru (niesłodzenie herbaty, kawy itp.)

* Orzechy włoskie, migdały

* Dziurawiec standaryzowany do dużej zawartości hyperforinów (Perika, HBC Protolocs, New Chapter SC27), co ma działanie pobudzające lub hiperycyny (Kira St John's Wort), co ma działanie uspokajające

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×