Skocz do zawartości
Nerwica.com

Błędy, uwagi


Gość Akin

Rekomendowane odpowiedzi

GreenEye, faktycznie, formularz kontaktu mam w planach przygotować na końcu. Zapisałem sobie to, żebym nie zapomniał o tym linku. :)

 

[Dodane po edycji:]

 

Akin, Przeglądam sobię zarejestrowanych Użytkowników i ukazało mi się, że jesteś... Kobietą!!! :mrgreen: A ja do Ciebie pisałem 'miałeś, zrobiłeś, wszedłeś' :hide: Ale ze mnie ciołek. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Akin, Przeglądam sobię zarejestrowanych Użytkowników i ukazało mi się, że jesteś... Kobietą!!! :mrgreen: A ja do Ciebie pisałem 'miałeś, zrobiłeś, wszedłeś' :hide: Ale ze mnie ciołek. :)

E tam, nic nie szkodzi, nawet nie zauważyłam, ze tak piszesz :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się klika na górną zakładkę, to w Artykułach, Reklamie i kontakcie błąd mi wyskakuje ( chyba ):

 

Page Not Found

 

The requested page was not found. It may have moved, been deleted, or archived.

 

system/core/Kohana.php [841]:

 

The page you requested, ads, could not be found.

Stack Trace

 

*

 

Kohana::show_404( )

 

* system/core/Event.php [209]:

 

call_user_func( Array

(

[0] => Kohana

[1] => show_404

)

)

 

* system/libraries/Router.php [163]:

 

Event::run( system.404 )

 

*

 

Router_Core::setup( )

 

* system/core/Event.php [209]:

 

call_user_func( Array

(

[0] => Router

[1] => setup

)

)

 

* system/core/Bootstrap.php [49]:

 

Event::run( system.routing )

 

* index.php [106]:

 

require( system/core/Bootstrap.php )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nortt, ogólnie nerwic jest wiele, myślę, że wyodrębnienie 'lęku' ułatwi nawigację. Ale pomyślę jeszcze nad nazwami kategorii wraz z napływem artykułów.

PS. nowa domena: http://www.psychoaktywni.pl/ (możliwe, że jeszcze nie na każdym łączu wyświetli się poprawnie, niedawno dopiero przekierowałem DNS na nową domenę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informatycy dalej pracują nad wyglądem strony? Bo jakaś niewyraźna jeszcze jest dwa kolory biały i eee różowy nie pasują za bardzo do siebie, a kategorie u góry strony są mało wyszczególnione.

 

I ta twórczość też wymaga dopracowania, sprecyzowania? Bo tam tylko blogi iii nic poza tym, może zakładka ''prace(twórczość) użytkowników'' by się przydała w widocznej dla każdego części profilu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×