Skocz do zawartości
Nerwica.com

rozpamiętywanie przeszłości...


kama27

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie:) mam 27 lat co mi jest? sama nie wiem .... teoretycznie jestem szczęsliwa mam partnera od ponad 3 lat jesteśmy zaręczeni, spoważniałam przy nim zmieniłam sie , na pewno na lepsze . problem w tym, że przed poznaniem go nie byłam święta piłam bawiłam sie brałam z życia co chciałam i kiedy oczywiście nie patrząc na konsekwencje . teraz myśle poważnie o życiu , ale przeszłość wraca w mojej głowie przypominając jakie głupie rzeczy robiłam. ostatnio coraz bardziej sie to nasila i nie wiem jak sie z tym uporać i co robić. mam nadzieje że trafiłam w dobre miejsce i dostanę kilka dobrych rad . pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a opowiadałaś o sobie partnerowi? może się czujesz niepewna co on zrobi jak by wiedział ...byłam kiedyś w podobnej sytuacji ale zaczełam wszystko opowiadac partnerowi od poczatku znajomości w małych dawkach i stawiałam na to ,że się z tym oswoi ale gdybym to po kilku latach opowiedziała to wiem co by zrobił, przed każdym chłopakiem lepiej nie mieć tajemnic a nuż będzie tym ostatnim/ mężatka w fajnym związku-30 lat/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszłość zawsze da znać o sobie. Pewnie żałujesz teraz niektorych rzeczy, które miały dawniej miejsce, ale teraz tego nie zmienisz. Byłoby Ci lżej, gdybyś opowiedziała o tym partnerowi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×