Skocz do zawartości
Nerwica.com

spóźnione powitanie :)


peace-b

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Nazywam się Julia i mam 23 lata. Jestem tu już od 5 dni ale jakoś nie było okazji aby się przywitać. Na forum trafiłam przez przypadek - pogrążając się w mojej największej obsesji jaką jest paniczny lęk przed chorobą. Moje życie to pasmo klęsk i porażek które wyniszczały mnie przez lata i doprowadziły do powstania poważnych stanów depresyjno-nerwicowych, które od prawie 4 lat towarzyszą mi nieustannie i komplikują życie. Zawsze przez ten czas zaprzeczałam temu że mam problem ale wreszcie przyznałam się do tego sama przed sobą. Co prawda miewam okresy lepsze i gorsze i zawsze cieszę się z tych lepszych, niestety miewam też gorsze z którymi nie radzę sobie sama i potrzebuję pomocy.

 

Czytając forum zdałam sobie dopiero sprawę jak wielu z was boryka się z identycznymi problemami i lękami jak moje. Cieszę się że teraz nie jestem z tym sama i że mogę o tym z wami porozmawiać a także zasięgnąć rad i opinii. Mam również nadzieję że moja obecność na forum poprzez moje przeżycia, wiedzę i doświadczenia wniesie tutaj coś wartościowego.

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Julia E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×