Skocz do zawartości
Nerwica.com

pozytywny poglad na sprawe!


anonimus

Rekomendowane odpowiedzi

hej wszystkim, cierpie na nerwice lekowa 4 czy 5 lat, mozna powiedziec ze wyszedlem z tego a raczej zaakceptowalem zycie jakie mi dala, przed nerwica bylem czlowiekiem plytkim. Bralem zycie jak naszlo, kobiety imprezy , ale poprzez nerwice, kobiety ktore kiedys na mnie lecialy, kumple ktorzy kiedys brali mnie za przyklad, krotko mowiac opuscili, ale i ja to wszystko odpuscilem i jestem zadowolony z tego co mnie spotaklo, a dla tych negatywnie patrzacych mialem za soba probe "S" tak bylo zle, takze nie jestem glupim obserwatorem, siedzialem gleboko w temacie, ale mam ochote wyslac pozytywny przekaz nie dla tego, ze wygralem, jeszcze walcze, ale dla tego co zrozumialem! i rzycze wszystkim zeby docenili to co dzieki nerwicy zrozumieli(otwiera ona okno na inny swiat) a nie ganili i zalamywali sie nad tym co stracili, naprawde ona wiecej daje niz bierze jak sie jasno i z rozumem spojrzy na sprawe, zaden czlowiek szary nie przezyje tego co my! to nas wyroznia! My powinnismy w ogole jakis zwiazek zalozyc:)!!!! Trzymajmy sie razem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli byłeś typem "klubowicza" który żył w swoim małym zamknietym płytkim świecie to być może nerwica rozszeżyła Twoje choryzonty i przekonałeś się dzięki niej ile naprawdę warci byli ludzie którym poświęcałeś swój czas.

 

Ze mną było tak że nerwica odcieła mnie od wszystkiego co było dla mnie ważne, zmarnowała mi karierę i zamknęła w małym świecie własnych lęków - w moim pokoju. Potem poznałam online ludzi którzy zmienili moje życie na lepsze - nawet czasowo pokonałam dzięki nim nerwicę. Ale potem ona i tak wróciła a te nowe znajomości przyniosły mi tylko nowe powody do nerwów i obsesji myślowych.

 

Jakkolwiek na to nie patrząc nerwica jest dużym problemem na który nie ma cudownego lekarstwa. Nie wiem czy istnieje osoba która naprawdę cieszyłaby się z tego że zapadła na nerwicę i to zmieniło jej życie na lepsze. To chyba niemożliwe... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×