Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Lilith napisał:

Polecam twórczość Sebastian Fitzeka. Dobre thrillery psychologiczne. Wciągnęły mnie na tyle, że mam większość w swojej domowej kolekcji. Polecam, bo naprawdę pisarz nietuzinkowy. 

Super lubię to.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dorwałam kod na Legimi dzięki któremu mogę testować abonament przez 30 dni 🙂 (normalnie dają 14 dni)

Więc zaczęłam, tym razem ebooki ^^

IMG_20200503_233945.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Aurora88 napisał:

Dorwałam kod na Legimi dzięki któremu mogę testować abonament przez 30 dni 🙂 (normalnie dają 14 dni)

Więc zaczęłam, tym razem ebooki ^^

A skąd masz taki kod?? 😮
Empik jakiś czas temu proponował empik premium 2 miesiące za darmo. Tam również można korzystać z ebook oraz audiobook : )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A gdzieś przyuważyłam i od razu wykorzystalam, bo nie wiem na ile jest czasu.

Jakby co trzeba wejść tu: https://www.legimi.pl/kod/ i wpisać VTK2020

Potem pojawiają się te plany zakupy programów i na dole jest opcja "wypróbuj na 30 dni" a zazwyczaj jest tam 14 dni. 

To z Empiku też wzięłam ale Empik jest strasznie biedne w porównaniu z Legimi. Te wszystkie książki, które mam na półce Legimi, nie są dostępne w Empiku... Oni mają kilka rodzajów abonamentów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja nie lubię ebook.

Ja pol ecam horror Wataha Tomasz Siwiec.Jak dziki zjadają ludzi.Super się czyta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, wiejskifilozof napisał:

dziki

A ty dziki to z kłami są?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Jurecki napisał:

A ty dziki to z kłami są?

Z ryjem też

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lilith

Polecam Demony Dextera Jeffa Lindsay'a. Jeśli ktoś oglądał serial Dexter, to lektura książki jest świetnym dopełnieniem. Kolejne części leżą na półce do przeczytania. Zamierzam przeczytać całą serię, a później raz jeszcze obejrzeć serial w nowym świetle :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 9.05.2020 o 14:41, Lilith napisał:

Polecam Demony Dextera Jeffa Lindsay'a. Jeśli ktoś oglądał serial Dexter, to lektura książki jest świetnym dopełnieniem. Kolejne części leżą na półce do przeczytania. Zamierzam przeczytać całą serię, a później raz jeszcze obejrzeć serial w nowym świetle :D 

Ja kiedyś oglądałam u kumpla środek serialu i mega mnie wciągnął. Potem w domu chciałam zacząć od 1 sezonu i jakoś nie mogłam... Niektóre seriale mają w sobie coś takiego, że świetne się je ogląda poza domem, potem wracasz, i wyglądają nudnie :P Ale książkę może i bym obczaiła ^^ Ty czytałaś na razie ile?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lilith
W dniu 11.05.2020 o 15:31, Aurora88 napisał:

Ale książkę może i bym obczaiła ^^ Ty czytałaś na razie ile?

Na razie tylko Demony Dextera. Teraz będę miała na tapecie Dekalog Dobrego Dextera. Pod koniec Demonów Dextera wszystko zostało strasznie pogmatwane. Kilka końcowych rozdziałów stanowiło niemal całkowity rozjazd z serialem. Znam serial dość dobrze, ale sama obecnie nie wiem, co uznać za lepsze. Chwilowo przebija się serial ze względu na dobrze poprowadzone wątki ( nie mówię o końcowych dwóch seriach, które jak dla mnie całkowicie zepsuły klimat serialu ). Jak będzie dalej, to zobaczę z kolejnymi tomami. Na chwilę obecną mogę powiedzieć, że serial i książki, to dwie bardzo różne rzeczy i tak naprawdę zaglądając do kolejnych rozdziałów - nie mam bladego pojęcia, w jaki sposób zostanie poprowadzona fabuła. Polecam, bo jest to dość ciekawe doświadczenie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lilith

Jakoś nie mogę się zabrać za kolejną część Dextera. Finał pierwszej mnie rozczarował i tak jakoś...książka jest, ale chęci brak. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeczytałem sporo ciekawych książek o tematyce psychologicznej jednak w gruncie rzeczy tylko jedna zmieniła moje życie na lepsze i dlatego to ją tutaj polecę.

"Kochaj, co masz! Cztery pytania, które zmienią twoje życie"  ~ Katie Byron, Stephen Mitchell.

Dzięki tej książce bardzo szybko nauczyłem się łamać błędne schematy myślenia co przyniosło mi ogromną ulgę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 4.05.2020 o 14:00, Aurora88 napisał:

A gdzieś przyuważyłam i od razu wykorzystalam, bo nie wiem na ile jest czasu.

Jakby co trzeba wejść tu: https://www.legimi.pl/kod/ i wpisać VTK2020

Potem pojawiają się te plany zakupy programów i na dole jest opcja "wypróbuj na 30 dni" a zazwyczaj jest tam 14 dni. 

To z Empiku też wzięłam ale Empik jest strasznie biedne w porównaniu z Legimi. Te wszystkie książki, które mam na półce Legimi, nie są dostępne w Empiku... Oni mają kilka rodzajów abonamentów.

Jak coś to ja też mam jakiś kod Legimi, który daje ileś tam dni za free, mogę udostępnić, bo ja i tak mam u nich abonament już od iluś lat ;) 

A u mnie aktualnie na tapecie: 'Aristotle and Dante Discover the Secrets of the Universe' 😎

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi