Skocz do zawartości
Nerwica.com

Książki


Dydona

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie skończyłam "Kocią kołyskę" Vonneguta (bardzo przyjemnie się czyta).

Teraz zabrałam się za "Powolnego człowieka" Coetzee i po raz kolejny muszę przyznać, że dobrą literaturę można poznać już po kilku pierwszych zdaniach ;)

Próbowałam między tymi książkami przeczytał "Zwał" Shuty, ale bardzo mi się nie podobał, straszny gniot.

 

-- 10 sty 2013, 13:57 --

 

Na znak.com.pl jest duża przecena - 500 tytułów przecenione o 50%

weltbild.pl się wyprzedaje, bo wycofują się z Polski - książki od 5,90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam książek które 'mówią' w jaki sposób się kłócić/rozmawiać z ojcem alkoholikiem/matką nadopiekuńczą despotyczną współuzależnioną jako że nie znalazłem tytuły żadnej takiej książki w odpowiednim dziale dotyczącym literatury psychologicznej(a przeczytałem całe 24 strony w poszukiwaniu tego) Poza tym w jakimś temacie widziałem 'jak powinna wyglądać kłótnia' - zero uogólniania, porównywania do innych itd. domyślam się że nikt nie patrząc w sufit na to nagle nie wpadł tylko gdzieś wcześniej o tym przeczytał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie siegalam po ksiazki psychologiczne. Jedyny raz kiedy na psychologie musialam przeczytac ''Kat milosci'' rowniez swietna ksiazka. Zamowilam w bibliotece jakies dwie co znalazlam polecane na forum. Jutro je odbiore, od razu zaczne czytac i podziele sie moimi refleksjami.

 

Ja czytam duzo ksiazek, ale glownie sa to romanse, Sparks, Picoult, Peterson, albo calkowicie inny (ukochany) Pratchett.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum psychologiczne » Dyskusje » Psychologia » Książki

ksi-ki-t3272-336.html

Tutaj znajdują się książki/poradniki raczej typowo psychologiczne

 

Forum psychologiczne » Inne » Off-topic » Książki, książki..i książeczki.

ksi-ki-ksi-ki-i-ksi-eczki-t4335-1162.html

Tu się znajduje głownie beletrystyka.

 

Nie zaśmiecajcie nie potrzebnie tego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj złapałam świetną książkę "Zrozumieć lęki, pokonać panikę. Poradnik dla kobiet" autorstwa Pe Jacobi, kobieta przeszła przez zespół lęku uogólnionego. Zaczełam czytać książkę i od razu łzy płyneły strumieniem, odczuwam to samo co Autorka. Szczerze polecam wszystkim borykającym się z lękiem! Są tam reguły lęku, zasady samopomocy oraz praktyczne ćwiczenia dla osób cierpiacych na zaburzenia lękowe.

 

Wszystko wyjaśnione "łopatologicznie" naprawde warto!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ludzkie zdrowie rozpracowane na części pierwsze - zapraszam do zapoznania się.

 

POBIERZ TERAZ KSIĄŻKĘ – PEŁNA WERSJA:

http://xernt.com/xh/Najwa%C5%BCniejsza.Ksi%C4%85%C5%BCka.Jak%C4%85.Kiedykolwiek.Przeczytasz.Zdrowie.pdf (prawy przycisk myszy -> "zapisz jako"):

 

Tutaj m.in., można przeczytać za darmo - jeśli komuś nie otwierają się pliki .pdf:

- http://xernt.com/Najwazniejsza-Ksiazka-Jaka-Kiedykolwiek-Przeczytasz-Zdrowie-FULL-EBOOK

- http://www.scribd.com/doc/144280489/Najwa%C5%BCniejsza-Ksi%C4%85%C5%BCka-Jak%C4%85-Kiedykolwiek-Przeczytasz-Zdrowie

 

Książka jest bezpłatna, do dowolnej dystrybucji (o czym informacja została zawarta na ostatniej stronie samej publikacji).

 

Proszę o pozostawienie tematu, dziękuje. Zapraszam do dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

polećcie mi proszę jakąś książkę o tym jak mieszkać i obchodzić się z osobą, której zmarł rodzic i pomimo tego, że nie byli jakoś blisko ze sobą, bardzo to przeżywa wewnętrznie. Nie daje po sobie poznać, ale czuć, że tłamsi w sobie uczucia.

proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×