Skocz do zawartości
Nerwica.com

proszę o usunięcie tematu.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

wybaczcie mi, że kasuję ten temat, ale takie różne okoliczności nieprzyjemne zaszły, bardzo nieprzyjemne i już nie będę mogła narazie pisać na tym forum i jej, ja nie wiem, ja bradzo uprzejmie proszę o skasowanie tego topiku.

przepraszam za kłopot.

 

http://www.nerwica.com/forum/zabior-mnie-do-szpitala--vp37712.html#37712

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kupię testu, boję się jak cholera. czekam na okres

 

To jak się boisz testu, to idź do lekarza rodzinnego, lub ginekologa i powiedz mu, że uprawiałaś seks bez zabezpieczenia i dostaniesz receptę na specjalną pigułkę "po stosunku" - nie pamiętam teraz nazwy. A jeżeli będziesz teraz zwlekać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

choc jestem facetem i moze powiecie ze my tego nierozumiemy to chcialem ci przesdewesytkim powiedziec bez paniki juz sie nieda cofnoc czasu toprawda popierwsze nieodrazu musi byc ciaza jezeli bedzie to mysle ze niezostawia cie w potrzebie // mam na mysli twojego chlopaka i rodzine // bedzie wszystko ok :smile::smile::smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postinor Duo - tabletki po, jednak lepiej przemyslec i nie szalec tak. Radze nie jesc tych tabletek, chyba ze bedzie "katastrofa". Do dzis mam skutki uboczne mino ze 4 miesiace temu zjadlam PD i jeszcze troszke mi podokuczaja. Lepiej pomyslec o stalym zabezpieczeniu jesli tylko lekarze nie bada widzieli przeciwskazan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem Twojej głupoty i braku odpowiedzialności.

 

Nawet mając świadomość, że ja i partnerka się zabezpieczyliśmy odczuwam lęk przed niechcianą ciążą. Boje się, mimo tego, że szansa jest bardzo mała.

Czemu nie kierujesz się głową uprawiając seks.

 

teraz mi się bachory śnią po nocach

To tylko potwierdza to co napisałem wyżej, oraz to co napisała atrucha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka Ty glupia jestes na te swoje 20 latek to chyba mialas w szkole wychowanie seksualne a jesli nie to chyba kolezanki i przerozne czasopisma powinny dostarczyc Ci odpowiednich informacji na temat zabezpieczenia kiedy uprawiasz seks ale to Twoja sprawa.Martw sie teraz i bardzo Ci tak dobrze.Wcale Cie nie zaluje i nie bede Cie glaskac po glowce bo to co nazywasz ,,bachorem" to chyba okreslilas sama siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanuj zycie ktore Ci zostalo dane i zycie ktore byc moze nosisz w sobie bo najwiekszym grzechem jest odbieranie sobie i komus zycia.Kazdy czlowiek na Ziemi wraz z dniem swoich narodzin nie zaistnial bez przyczyny.Takie jest moje zdanie.Rozmyslam o tym czasami i wiekszosc zdarzen w moim zyciu uklada sie jakby mi byly przeznaczone-kto wie moze i tak jest-i nic nie dzieje sie przypadkowo wiec moze i w Twoim przypadku ta ciaza bedzie przeznaczeniem.Byc moze nadszedl czas abys poznala jak wielkim skarbem jest zycie-zycie Twojego dzidziusia ktorego bedziesz nosila pod swoim serduszkiem a pozniej cale swoje zycie ogladala i kochala.Zycze Ci wszystkiego najlepszego i duzo szczescia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się,że tragedia doskonale wie co zrobiła i że nie było to zbyt mądre.Sama zresztą tak to określiła.Wiem,ze to bardzo miłe sobie po kimś pojeździć w wolnym czasie,ale dajcie na wstrzymanie. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

snaefridur, bardzo ci dziękuję.

przepraszam, że tak usunęłam te wszystkie swoije wypowiedzi w tym temacie, ale to tak pod wpływem emocji...

no i w ogóle biorą mnie do szpitala psychiatrycznego, jejku, ja chyba znowu dziś będę miała noc bezsenna..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×