Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problem z zatrudnieniem


HardPL

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem nowy i napisze w skrócie . Podchodziłem juz dziesiątki razy do rozmów o prace z wiadomym winikiem jak widać dalej jej poszukuje . Dzisiaj pobiłem rekord dzwoniłem do pracodawcy i miałem uwówioną godzine narozmowe o prace( bez c.V. ja dzwoniłem czyli nie zna moich danych). Nie pojechałem zlękłem sie!! Serce zaczło mi szybciej bić i walczyłem z własnymi myslami co ja robie? Do czasu aż nie mineła godzina spotkania siedziałem jak na szpilkach!! Sytuacje finansową mam do bani można powiedzieć (albo lepiej nie mówić). Może jutro pojade ale czy nie spękam?? Czuje sie bezsilny tyle razy to przerabiałema teraz taki głupi wyskok , na tej pracy by mi bardzo zależało ale wydaje mi sie że już utopiółem swoje szanse. Gdyby co będzie następna ale czy dam rade ją utrzymać . Pozdrawiam i czekam na odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to choruje , wymienie 3 główne : Astma , Alergia, Epilepsja. Zażywam leki Neurotop Retar [( Epilepsja ale żadka raz na rok / dwa lata 1 atak) co ciekawe że odkąd uczęszczałem do psychologa to ataków epilepsji brak niewiem czy to możliwe ale wydaje mi sie ze było to na tle nerwowym]na astme Berotec i Alvesko. Niewiem czy taki strach nie jest obawą przed tym co sie może stać (głównie chodzi o choroby) po takim ataku jednej z dwóch chorób juz w pracy nie patrzą już na ciebie jak na równego tylko "chorego" podludzia . Psycholog mówi że jeżeli zdaży sie takie coś na ulicy to nie ma co sie przejmować prawdopodobnie juz nigdy nie spotkam tych ludzi a w pracy?? Tu sprawa sie bardziej komplikuje. Byłem u psychiary na wizytach i poparunastu razach przepisał mi ciekawa rzecz jeżeli sie zestresuje mam wypić łyzke (reklama-"AMOL-u" antybiotyków nie przepisze bo już mam jedne) i powiem szczerze pomagało bo nie myślałem o stresie tylko o tym jakie to nie dobre (oczywiście z umiarem by nie wpaść z jednej skrajnośc w drugą) , teraz jestem bez kasy bez amolku i został i tylko internet. Dlatego chciałbym takiego rozproszenia chmurek nad moją głową , dobrego słowa by wiedziec że sam tego nie przechodze ludzie mieli podobnie itp... Do Psychologa,Psychiatry są zapisy na początek czerwca a co mi to da jak mam teraz stresa?? Pozdrawiam i dziękuje za zainteresowanie sie tematem. Rozmowe o prace mam jutro (naszczęscie nikogo jeszcze nie przyjeli na sanowisko) wiec tak czy siak i tak musze pojechac ale żeby to tak bezkolizyjnie przejśc i byc dumnym z tego co sie robi a nie myslec kiedy coś mi sie stanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×