[KRAKÓW]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[KRAKÓW]

przez mantanan 06 lis 2016, 17:48
Od siebie mogę polecić dr Joanne Bartuś. Jesze rok temu komletnie nie miałem ochoty do życia. Wszędzie widziałem bezsens egzystencji i brak nadziej na jakąkolwiek poprawę. Życie sprowadzało się do smutku i świadomościi bycia nieudacznikiem. Dzisiaj dzięki Pani Joannie stoję twardo na nogach. Ciepły, przyjazny temperament, a przede wszystkim wysokie kompetencje. Z całego serca polecam zwrócić się do Pani Doktor. Jest ekspertem w swojej dziedzinie no i do tego jeszcze przemiłym człowiekiem, który umie wysłuchać.

[KRAKÓW]

przez minarentum 13 lis 2016, 20:31
Również polecam dr Bartuś. Do doktor trafiłem z ciężką depresją, Dzięki terapii i pomocy którą mnie otoczyła czuję się teraz znacznie lepiejtakże ze świadomością, że jeśli ten stan powróci (mam nadzieje ze nie) pierwsze kroki znowu skieruję do jej gabinetu. Szczęściem w nieszczęściu okazało się to, że trafiłem od razu do prawdziwego specjalisty. Mimo, że wcześniej miałem opory z pójściem z moimi problemami do psychiatry. To co mi najbardziej odpowiadało w wizytach, to konsekwencja i opanowanie Pani doktor. Dzięki niej mam dystans do spraw, które wcześniej doprowadzały mnie do tego stanu.

[KRAKÓW]

przez Lusesita Dolores 13 lis 2016, 20:58
minarentum,
Marna reklama :|
chodze boso po ulicy

Abilify 30mg
Klozapol 25mg
Haloperidol 6mg
Deprexolet 30mg
Tisercin 25mg
Afobam 0,5mg doraźnie

opium

riflessione.blog.pl

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[KRAKÓW]

przez Cognac 23 lis 2016, 19:03
Dobra, ponieważ again wylądowałam na tym forum, a moja poprzednia terapia(?) za którą wywaliłam kupę kasy jak widac na wiele się nie zdała (poznawczo-behawioralna), szukam terapii indywidualnej w Krakowie, niekoniecznie NFZ (może być płatna), coś gdzie nie czeka się wieki.
Nie mam diagnozy, po prostu koszmarny stres, strach przed kontaktami z ludźmi itd.
Samotność to nie stan. To cecha...

[KRAKÓW]

przez madeline07 09 kwi 2017, 19:43
Nie polecam Scanmedu... Z moim problemem poszłam do pani psycholog, która z podejrzeniami nerwicowymi skierowała mnie do psychiatry. Psychiatra przyjęła mnie z półgodzinnym poślizgiem, poganiana przez innych pacjentów, cośtam posłuchała, nie zadała mi żadnych pytań, zapytała tylko, czy chcę leki (ale na co?), kazała dalej chodzić do psychologa. Psycholog zapytała mnie o dzieciństwo, zrobiła testy osobowościowe i diagnoza: ona nie wie, skąd się to bierze. Dziękuję, dobranoc.

[KRAKÓW]

przez seni-seviyorum 13 lip 2017, 17:19
Kraków, jesteście tu? przeżywam pogorszenie nerwicy, wracam do leków, mam duże lęki, hipochondrię i objawy somatyczne. Historia mojej nerwicy to już prawie 13 lat! :why: Chętnie poznałabym się, spotkała, pozwierzała się, pośmiała i złapała trochę dystansu do tego, co nas męczy. Nikt nerwicowca nie zrozumie lepiej, niż drugi nerwicowiec!

Jestem kobietą, mam 32 lata, chętnie poznałabym nerwicowców w dowolnym wieku :)

[KRAKÓW]

przez Lukrecja. 17 wrz 2017, 20:26
Zagląda tu jeszcze ktoś po terapii na Lenartowicza? Jakie są tam obecnie terminy przyjęć na oddział? Czy jeśli poza innymi problemami mam depresję i nie bardzo mam motywację, to w ogóle mnie tam przyjmą?

[KRAKÓW]

przez Lukrecja. 24 wrz 2017, 15:55
Lukrecja. napisał(a):Zagląda tu jeszcze ktoś po terapii na Lenartowicza? Jakie są tam obecnie terminy przyjęć na oddział? Czy jeśli poza innymi problemami mam depresję i nie bardzo mam motywację, to w ogóle mnie tam przyjmą?

Więc... obecnie czas oczekiwania na 1. wizytę (konsultacja z psychiatrą w poradni) to 2 mc. Po prostu genialnie. Zapisałam się, ale nie wiem czy wytrzymam.

[KRAKÓW]

przez ( Dean )^2 24 wrz 2017, 17:50
Lukrecja. napisał(a):Zagląda tu jeszcze ktoś po terapii na Lenartowicza? Jakie są tam obecnie terminy przyjęć na oddział? Czy jeśli poza innymi problemami mam depresję i nie bardzo mam motywację, to w ogóle mnie tam przyjmą?

Ja byłem dwa razy ale przy drugiej zrezygnowałem.Chce tam wrócić ale nie wiem jak z terminami.W ogóle przyjmują dość dziwnie,czasem czeka się rok,czasem kilka tygodni. :bezradny:
Najgorszy jest wiatr.

[KRAKÓW]

przez tictac 16 lis 2017, 11:04
Terapia grupowa w Krakowie ktoś coś ?
Paroksetyna 10 mg - rano - w planach zejście na 5 mg
Bromazepam 6mg - sometimes :)
Spasmolina , Smecta - na IBS

Sortuj wg