Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Holik 20 sty 2018, 15:55
zupa z rzodkiewek,

Wiem, że można ;) ale spokojnie na olanzie spałem po 10-12h to teraz mogę sobie troche pofruwać, do wieczora dociągnę bezproblemowo. Jak nie będziesz mnie straszyć "kopami" to nie będzie żadnych paranoi :mrgreen:

Gdybym chciał zasnąć teraz to bym nie musiał nigdzie latać do lekarza tylko bym połknął klona/hydroksyzyne albo jeszcze lepiej - zaparzył rumianek :]
Ostatnio edytowano 20 sty 2018, 15:56 przez Holik, łącznie edytowano 1 raz
Holik

Spamowa wyspa

przez Heledore 20 sty 2018, 15:56
Holik, nie jestem w Paryżu ;) Tutaj całkiem czysto, ale nie ma jakiejś ogromnej różnicy w tej kwestii z miastami w Polsce. Jest sporo mężczyzn urody bliskowschodniej, którzy zachowują się nieco agresywnie, ale da się przeżyć. Jest na pewno lepiej niż w Niemczech.
poprzednio: paramparam

escitalopram 15mg | kwetiapina SR 200mg | zopiklon 7,5mg (doraźnie)
F 41.2 | F 60.3

"Skoczył w morze ciemne i mordercze
Ześliznął się po taflach cienia
Miał ciężkie serce
Nie musiał przywiązywać kamienia."

https://takkaja.blogspot.com/
Moderator
-(ħ2/2m)(∂2Ψ/∂x2 + ∂2Ψ/∂y2 + ∂2Ψ/∂z2) + VΨ = iħ ∂Ψ/∂t

Spamowa wyspa

przez kia_ sportage 20 sty 2018, 15:57
Holik, tyle to ja normalnie śpię, jak moge sobie pozwolić.
Gra miłosna jest jak jazda samochodem: kobiety wolą objazdy, mężczyźni – skróty”

Zupa z rzodkiewek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Holik 20 sty 2018, 16:00
paramparam,

To dobrze, że nie jesteś w Paryżu i ogólnie widzę ostatnio, że chyba w dobrej formie jesteś :mhm:
Holik

Spamowa wyspa

przez Holik 20 sty 2018, 16:01
Zupka,

Bo Ty masz czyste sumienie to jest jeszcze inna sprawa ;)
Holik

Spamowa wyspa

przez Reghum 20 sty 2018, 16:09
Holik napisał(a):Wiem, że można ale spokojnie na olanzie spałem po 10-12h

No a mnie coś zmuliło, i jeszcze obyj się tutaj bez energetyków... Dostałem zgodę na dzisiejszy, ale jakoś tak mi się nic nie chce.
Położyłem się w łóżku, zacząłem męczyć kota, i 20 minut wylegiwałem spod kołdry na obiad. Na dodatek włączyło się u mnie kompulsywne ziewanie :/
Mam nadzieję że to przejściowe, bo u mnie różne stany są przejściowe, gdyż wizytę mam za jakoś półtorej albo 2 miesiące, więc.
A jeszcze mam wizytę u psychologa/doradcy w ten wtorek odnośnie stażu i jeszcze lecę do Norwegii w piątek i wracam we wtorek.

Ehh. Nawet nie chce mi się przeklinać. Z plusów jest to, że zamówiłem sobie case do iPhone z AliexPress, skoro już mam taką nerwicę odnośnie obudowy:
https://pl.aliexpress.com/item/Steins-G ... autifyAB=4

Chyba idę się przejść na tą stację.
Goodbye schizophrenia. At least for now.

Dev(): [GitHub | Twitter]
Diagnoza: [(F20.6) | Solian 400mg 1-1-0]

Spamowa wyspa

przez kia_ sportage 20 sty 2018, 16:22
Holik, a skąd wiesz? jeśli Twoje się przybrudziło użyj wybielacza. :yeah:
Gra miłosna jest jak jazda samochodem: kobiety wolą objazdy, mężczyźni – skróty”

Zupa z rzodkiewek

Spamowa wyspa

przez mirunia 20 sty 2018, 16:25
Zaliczyłam dzisiaj spacer na słońcu, takie dobre 40 min. Pogoda sprzyjała, bo cisza bezwietrzna, chodniki suche, więc swobodnie mogłam poruszać się, nie bojąc się, że bryknę jak długa. :D
Ruch zaliczony, słońce też, chałupa sprzątnięta, obiad ugotowany. Kto rano wstaje...! ;)
Teraz rozgrzałam się gorącą zupą z makaronikiem w kształcie ryżu i będę oglądać skoki - na razie gadają sobie w studio...

kosmostrada, to będę trzymać kciukasy we wtorek, cobyś odetchnęła od obaw i by ucholog Ci pomógł. :silence:
Odpoczywasz już po tych tańcach z mopem?

paramparam, zrób sobie na szydełku taki szybki berecik/czapeczkę na wiosnę - sporo ażuru, więc oszczędnie z włóczką. :D Wzór znajdziesz w necie, sporo tego.

Holik, podwójna melisa i melatonina powinna dzisiaj Cię uśpić po 30h bez snu, cobyś nie włóczył się po mieście porozpinany i w trepkach / no wiesz cooo?/ Dopóty dzban wodę nosi... /dalej sobie dokończ/ :D

zupa z rzodkiewek, przy kaszlu niestety rozrywa łeb - pij jakiś syrop wykrztuśny i zjedz porządny obiad - rosołek ok!
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez Holik 20 sty 2018, 16:26
zupa z rzodkiewek,

Wiem, że masz czyste bo Twoje grzechy na siebie wziąłem i teraz podwójnego garba dźwigam :bezradny:
No coś będę musiał z tym wybielaczem pokombinować, ale trochę szkoda bo dwa dni temu akurat na solarium byłem 8)
Holik

Spamowa wyspa

przez Holik 20 sty 2018, 16:30
mirunia, O to teraz możesz sobie poszaleć, akurat przy Sobocie jak znalazł :yeah:
Ale dobrze, że jesteś bo dzisiaj w aptece kupiłem też olejek eukaliptusowy i miętowy, ale nie bardzo wiem jak to aplikować, słyszałem, że to zdrowe i myślałem, że do swojej ekstra mieszanki z kurkumą doleje, a tam mi Pani o jakichś kąpielach i świeczkach zapachowych mówiła, więc teraz już jestem całkiem skołowany :bezradny: Co mi poradzisz? :)
Holik

Spamowa wyspa

przez kia_ sportage 20 sty 2018, 16:32
Holik, nalej do wanny zaproś sąsiadkę zapal świeczki, będzie full romantic :mrgreen:

Zupa z rzodkiewek

Spamowa wyspa

przez Reghum 20 sty 2018, 16:32
Holik napisał(a):Po odstawce Olanzapiny nie śpię już około 30h więc na razie nie chcę szaleć pociągnę do wieczora, na spokojnie rumianek z melatoniną do snu i od rana ogień

Uzgodniłeś to z lekarzem czy tak dla zabawy? Ja raz nie spałem 30h jak mnie rodzina wysłała na zaoczne studia, wstałem o 10 rano i poszedłem następnego dnia spać o przez zajęcia 16, a potem dziwne że rzucam uczelnię :/ A ty Hohlik pracujesz?
Chyba idę na Pokemony. W sumie od jakiegoś okresu czasu nie wiem co ze sobą robić. Nie wiem jaki jest sens tego wszystkiego.
Jak masz hydroksyzynę to idealnie działa na wymuszanie snu.
Goodbye schizophrenia. At least for now.

Dev(): [GitHub | Twitter]
Diagnoza: [(F20.6) | Solian 400mg 1-1-0]

Spamowa wyspa

przez kia_ sportage 20 sty 2018, 16:34
Holiok nie da się zabrać czyiś grzechów :lol: ja nie wystawiałam na sprzedaż - sam widzisz nie oddam za darmo :mrgreen: :mrgreen:

Zupa z rzodkiewek

Spamowa wyspa

przez Holik 20 sty 2018, 16:39
zupa z rzodkiewek napisał(a):Holik, nalej do wanny zaproś sąsiadkę zapal świeczki, będzie full romantic :mrgreen:

Tak od razu do wanny mam ją zaprosić? Myślałem, że najpierw gdzieś do teatru trzeba się razem wybrać, pokazać z dobrej strony, zdobywać czy coś... ja to chyba nie na czasie jestem jakiś ;/

Reghum,

Gdzie dla zabawy, co w tym zabawnego, po prostu kazał zwiększyć to zwiększyłem, męczyłem się tydzień i odstawiłem, co się będę pytał jak to mój organizm. Pracuje, ale nieregularnie dosyć.
A polecisz coś do grania na PC? Jakiś rouge'like co pójdzie na słabym pececie jest przy tym klimatyczny i w 2d.
Holik

Sortuj wg