Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez niecały 25 lis 2017, 02:50
O tak, Prakseda ma racje - sowy w nocy nie spia :)

''Reghumek'' - fajnie :D
niecały

Spamowa wyspa

przez Reghum 25 lis 2017, 04:12
niecały napisał(a):O tak, Prakseda ma racje - sowy w nocy nie spia :)

''Reghumek'' - fajnie :D

Niech to szlag, najwcześniej o 15 będą ludzie, ja nadal nie śpię, brak objawów maniakalnych, schizofrenicznych, katatonicznych, to jest jakiś żart.
No tak, wypiłem 4 energetyki w dzień xD
Wszystko co daje koniec jednemu daje też początek czemuś nowemu.

Spamowa wyspa

przez niecały 25 lis 2017, 05:35
Reghum, ale humor widzę dopisuje ;) tak sobie myslalem, ze 300mg solianu to nie jest tak duzo, ja kiedys 800 bralem.
niecały

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Reghum 25 lis 2017, 09:01
niecały napisał(a):Reghum, ale humor widzę dopisuje ;) tak sobie myslalem, ze 300mg solianu to nie jest tak duzo, ja kiedys 800 bralem.

:D Spałem jakieś 4 godziny i 45 minut, i tak patrzę w lustro, o matko, jakie ja mam wielkie źrenice. I tak się zastanawiam - o kij tu chodzi?
Chociaż ten objaw miałem już wcześniej, podobno wielokrotnie, bo mi ludzie w technikum o tym mówili. Ogólnie mam wygląd i zachowanie ulicznego ćpuna.

Spróbuję się później przespać jak się uda.

Spamowa wyspa

przez tosia_j 25 lis 2017, 09:12
a moze za bardzo wgłebiasz sie w tą bezsennosc?
;)
outsider

Spamowa wyspa

przez Reghum 25 lis 2017, 09:18
tosia_j napisał(a):a moze za bardzo wgłebiasz sie w tą bezsennosc?
;)

To co, mam ją zaakceptować? W sumie jak minie to minie, z dnia na dzień czuję się coraz bardziej normalnie, no nawet teraz czuję się ok oprócz tego że się nie wyspałem i przez neuroleptyki mam całkowitą anhedonię (dosłownie muzyka nie sprawia żadnej reakcji psychicznej). Ale mogę funkcjonować ok, to jest zaleta. Schizo jako tako brak.

Spamowa wyspa

przez zupa z rzodkiewek 25 lis 2017, 09:44
niecały, ty sypiasz :shock: ????
no i nastał dzień jak co dzień :roll: nie wiem od czego ale potwornie bolą mnie ręce stawy od wczoraj jakby ktoś mi je połamał macie jakieś sposoby na to?
"Prawda nie zawsze jest najlepszą rzeczą, szczególnie gdy jedyną jej konsekwencją jest ból".

Spamowa wyspa

przez JERZY62 25 lis 2017, 12:29
Witam :smile:

nieboszczyk napisał(a):mięso mi sie kończy

To idź na polowanie :lol:
®

Spamowa wyspa

przez mirunia 25 lis 2017, 12:47
Dzień dobry! :papa:

Ależ sobie dzisiaj długo pospałam po tym winku - do 9.00! :shock: Dopiero wróciłam z zakupów i nastawiłam na krupnik, wyjęłam z zamrażarki mięsko do drugiego dania. Zaraz machnę drugą kawkę, na całkowite przebudzenie.
Teraz trzeba szybciej popchać robotę do przodu, bom nieco opóźniona przez to długie spanko. :D Ale wyrobię się, nikt mnie przecież nie pogania. ;)
Pogoda piękna, słoneczko, cieplutko... tak to ja lubię. :yeah:

kosmostrada napisał(a):A co ja tu w ogóle robię o tej porze? :shock:

A właśnie... sen nie przychodził Nocny Marku? Dobrze, że miałaś towarzystwo sówek i nie łomotały okiennice. ;)
A jak dzisiaj samopoczucie?

niecały, pewnie jeszcze smacznie odsypiasz to nocne, sowie hukanie?

Prakseda też oczy może dopiero przeciera po tym sowim krążeniu i obserwacji nocnej... :roll:

misty-eyed, odzyskałaś coś z zakładki i historii swoich ważnych zapisków? Zdarza się, że jedno kliknięcie wysyła w kosmos cały nasz magazynek/spiżarnię. :bezradny:
Uda Ci się coś odtworzyć - dobre ćwiczenie na pamięć. :mhm:

Reghum, posłuchaj starszych i doświadczonych i nie pij już tych energetyków. Te nocne poty, kołatania serca i parestezje - to po tych "zdrowych" napojach.
Rozwalasz sobie sam organizm. A jeszcze dzisiaj w programie alkohol? :shock:

Miłego dnia i słońca Wszystkim!
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez JERZY62 25 lis 2017, 12:52
mirunia napisał(a):Teraz trzeba szybciej popchać robotę do przodu, bom nieco opóźniona przez to długie spanko. :D

Przynajmniej się dobrze wyspałaś, nie ma to jak dobry sen.
®

Spamowa wyspa

przez zupa z rzodkiewek 25 lis 2017, 13:17
JERZY62 napisał(a):Witam :smile:

nieboszczyk napisał(a):mięso mi sie kończy

To idź na polowanie :lol:

tylko nie wiem czy się bać powinnam nieboszczyk może mózgi jada? :mrgreen:
może jakiś zombie alarm tak żeby mieć szanse ????

nie wyrabiam ręka mnnie tak boli że się wścieknę zaraz

niecały, pewnie jeszcze smacznie odsypiasz to nocne, sowie hukanie?
Miruna nahukał się i śpi bo w nocy nów polowanie ... :mrgreen: może z nieboszczykiem bo on też cierpi na brak mięsa??
"Prawda nie zawsze jest najlepszą rzeczą, szczególnie gdy jedyną jej konsekwencją jest ból".

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 25 lis 2017, 15:08
Dzień dobry Wszystkim!

U mnie czarno czarnością straszliwą i leje... :bezradny: Pies nie chce wychodzić nawet w płaszczyku...
Byłam na chwilę w pracy, teraz troszkę połomocę pralką.
Stwierdziliśmy, że przetrwać ten dzień uda się tylko w knajpie ;) , policzyliśmy piniondz, przejrzeliśmy karty rabatowe i zamówiliśmy stolik w sushi-owni. A co tam...

Miłego weekendu!

mirunia, No daj trochę słońca, co? :D
Oj nie mogłam dzisiaj wstać, męczące sny w nocy, nie za dobrze z moimi stykami, ale jakoś się pozbierałam.
To sprawnego ogarniania! :smile:

niecały, Prakseda, Odespaliśie nocne łowy? ;)

zupa z rzodkiewek, :lol: Nieboszczyk jest samotnym wilkiem. ;)
No więc moja Droga jeśli chodzi o ból łapki, dr Kosmo poleca ;) - jeśli to stawy, a nie uraz, to spróbować nasmarować maścią przeciwbólową i przeciwzapalną i trzymać w cieple, najlepiej weż coś wełnianego np. szalik (100% wełny) i zawiń. Następna wersja do przemyślenia - jeśli fizycznie wszystko jest ok ( do sprawdzenia u lekarza), takie bóle są również psychosomatyczne i wtedy należy się zastanowić, dlaczego to akurat ręka Cię boli, np. czego nie chcesz robić.
Coś wymyśliłaś do porobienia? :105:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 25 lis 2017, 15:33
dobrze że jest nieboszczyk na sali, fioł na punkcie spraw medycznych i super realistyczne opisy nie będą tak szokować. jak ktoś jest wrażliwy, nie czytać będzie ooobrzyydliwe. A więc: czy przy grypie jelitowej są możliwe OKROPNE kłujące bóle brzucha? Czy mam pecha i coś wyrosło też i nie tam gdzie trzeba, mam endometriozę, zrosty i to są bóle takie jak przy owulacji jak jakaśtam krew się gdzieś dostanie do otrzewnej i ją drażni ?

Spamowa wyspa

przez mirunia 25 lis 2017, 16:35
kosmostrada, dzisiaj już Ci nie dam słoneczka, bo zaszło, robi się zmrok. :bezradny: Świeciło od rana, tak gdzieś do 13.30, później już coraz mniej łypało. Ale obiecuję, że jutro, jeżeli będzie, to prześlę Ci wiaderko promyków. :D
Fajnie sobie zaplanowaliście popołudnie przy sobocie i tej pogodzie u Was. Na takie sytuacje, to najlepsza knajpa, albo kocykowanie.
A może uda mi się jeszcze dołączyć do Waszej trójki i zasiąść w tej sushi-owni - znajdzie się miejsce przy stoliku, bom na razie po krupniku? :lol:
... miłego i smacznego sushi-owania! :D

zupa z rzodkiewek, dr Kosmo dała Ci dobre rady. Maści, smarowania i ciepło na bolące miejsca. Możesz też spróbować jeszcze łyknąć coś p/bólowego i p/zapalnego. A może czymś przeciążyłaś tę rękę? To jest łokieć, nadgarstek, czy bark?

HoyaBella, przy grypie jelitowej przede wszystkim jest biegunka, albo wymioty lub jedno i drugie. Na początku są bóle jelitowe, ale mijają z czasem i nie są głównym objawem. Wybierz się raczej go ginekologa z tymi objawami, skoro przypominają bóle owulacyjne.
Żaden środek p/bólowy Ci nie pomaga, a ibuprom brałaś?

Będę sobie teraz polegiwać troszkę, muszę odsapnąć przy sobocie po robocie. :D
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Sortuj wg