Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wyraź siebie poprzez obrazek.


Korba

Rekomendowane odpowiedzi

cudak, osobiście to nagrywałem ;) Coś pięknego :105::twisted:

 

-- 25 lip 2012, 22:10 --

 

Tutaj mam jeszcze jedną podobną perełkę, ale niestety mój stary aparat nie był w stanie poradzić sobie z tak trudnymi warunkami oświetleniowymi bez statywu... Tak więc szuuumi, że aż strach ;)

 

-- 25 lip 2012, 22:13 --

 

PICT0019.JPG.7627875b05833adfa89358e104e6a316.JPG

2012856230_Pokjmierci.thumb.jpg.001bc8b7343cf1eb093c4891eb5aea08.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated, zaciekawiłeś mnie - żeby ocenic Sterberaum musiałabym go "poczuć" czyli po prostu znaleźć sie tam ;) .

cudak, Zanim osobiście udałem się odwiedzić wspomnianą ekspozycję, poszukiwałem w pośpiechu jakichś ujęć zamieszczonych w necie. W sumie niewiele tego udało mi się znaleźć. W każdym razie już na podstawie tego "niewiele" przekaz artysty trafił do mnie z niesamowitą mocą... Myślę, że tutaj chodzi głównie o taki intuicyjny odbiór sztuki poprzez emocje, jakie znajdują się w nas samych. Tak więc, poczucie wyobcowania, odcięcia od świata, w którym to często funkcjonujemy, na pozór niczym normalni, a nawet zadowoleni z życia ludzie... Przychodzi jednak zawsze taki moment, gdy pozostajemy zamknięci w tych pustych czterech ścianach. Zupełnie sami, z poczuciem, że wszystko co na zewnątrz jest, ale jakby na niby... To właśnie w takich okolicznościach rodzą się w głowie myśli o ostateczności...

 

Poniższy film z pewnością tego nie odda we właściwy sposób, ze względu na chociażby jego beznadziejną jakość... Choć z drugiej strony... Może to właśnie ta beznadziejna jakość potęguje dodatkowo nastrój otaczającej pustki i swego rodzaju szaleństwa już...

 

[videoyoutube=bfBQokXPy9g][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated, filmik brrrrr.... zrobił wrażenie, taki nastrój grozy i czegoś niesamowitego, co czai się w rzekomo normalnej, otaczającej nas rzeczywistości. Skojarzyło mi się z atmosferą z "Twin Piks". Przestrzeń śmierci jest pusta - ta pustka jest chyba najgorsza. Może uda mi się skoczyć do Szczecina i obejrzeć Sterberaum w realu ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated, aktualnie jestem ok 1400 km oddalona od Szczecina :? dopiero w połowie sierpnia będę trochę bliżej ;) . Ale narobiłeś mi smaka :mrgreen:

Zaskoczyłaś mnie, by wydawało mi się, że piszę z jakimś facetem tutaj ;)

Festiwal inSPIRACJE trwa do końca sierpnia, więc może wtedy spróbujesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×