Skocz do zawartości
Nerwica.com

pomoz innym


Stonka

Rekomendowane odpowiedzi

+JMJ

 

KOCHANI!!!

 

Cały czas myślę na temat znalezienia ośrodka dla nieletnich matek, gdyż zgłoszeń jest coraz więcej, a ośrodków jak nie było tak nie ma i raczej nie będzie. Nasz dom w Żarkach wygospodarował zaledwie 4 miejsca, gdyż jest przeznaczony dla dorosłych i tyle możemy dać nieletnim.

 

Zgłaszanych jest rocznie około 30 - tu nieletnich oczekujących narodzin dziecka. Niektóre z nich nie podejmują współpracy, ale większość bardzo chciałaby i uważam, ze każdej dziewczynie należy dać szansę na wychowanie swojego dziecka i ukończenie szkoły. Szkoda, że wiele z nich musi oddawać swoje dzieci do rodzin zastępczych czy domów dziecka, by potem odzyskiwać je po osiągnięciu pełnoletności, co okazuje się nie być takim łatwym.

 

Ostatnio dowiedziałam się, że jest dom, który może być przeznaczony dla nieletnich matek, tylko trzeba go wyremontować. Mam na to błogosławieństwo moich Przełożonych. Nie potrzeba aż tak wiele pieniędzy, bo tylko około 1 mln :))) cóż to jest, prawda??? mam już jedną złotówkę i z wielkim zaufaniem Opatrzności Bożej mam zamiar tego się podjąć. Wiem, że po ludzku to szaleństwo, ale w Bogu nadzieja i w Ludziach dobrej woli i hojnego serca.

 

Mając doświadczenie Żarek i poszukiwania pieniędzy, by ten dom mógł funkcjonować zdecydowałam, że będę nadal żebrać, by odpowiedzieć na ten współczesny znak czasu, by życie poczętych dzieci było nadal ratowane i by miały dach nad głową.

 

Zatem pytam Was, czy pomożecie mi znaleźć 1 mln ludzi, podkreślam ludzi, którzy podarują tylko 1 zł na ten cel.

 

Poniżej podaję nr konta, na które można wpłacać 1 zł z dopiskiem: "DOM NIELETNIEJ MATKI". Kredyt Bank II oddz. KBSA w Krakowie. Nr konta : 95 1500 1487 1214 8008 9807 0000

 

WAS I CAŁE TO PRZEDSIĘWZIĘCIE ZAWIERZAM NAJŚWIĘTSZEJ RODZINIE, CZYLI JEZUSOWI, MARYI I JÓZEFOWI, a prosząc wstawiennictwa bł. Jana Pawła II wiem, że powiedzie się.

On też odczytał kiedyś znak czasu i założył w Krakowie "Dom Samotnej Matki" funkcjonujący do dziś. Myślę, że patrząc z Nieba dziś, założyłby "Dom Nieletniej Matki". Pozdrawiam i już dziękuje za pomoc.

S.Martyna Kuczmarska (nazaretanka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×