Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Megi_ 17 cze 2015, 11:37
PannaNatalia, pamietam właśnie ze zawsze miałaś przeboje z terapeutką :( a nie myślałaś o jakiejś skardze do kierownika tej poradni?
..."Troszczysz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba mało..." ( Łk 10, 42)

Spamowa wyspa

przez mirunia 17 cze 2015, 11:38
Dzień dobry Wszystkim! :papa:

PannaNatalia, masz całkowitą rację... to jest nieodpowiedzialność ludzi, którzy się nami zajmują z racji swojego fachu i to oni są dla nas, a nie my dla nich. Częste spóźnienia lekarzy do gabinetów, tłumy ludzi pod drzwiami... :bezradny:

Usypiam dzisiaj przy biurku, piję już 3 kawę od rana i figę mi pomaga, jedynie ulubiony smak zaspokajam.
A rano obudziłam się przed budzikiem rześka i wyspana.
Słucham Radia Eden, może ono mnie tak usypia? :bezradny:

Miłego dnia :papa:

Aha! Cyklopka, super zdjęcie! :great:
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez JERZY62 17 cze 2015, 11:42
Witam wszystkich :papa:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 17 cze 2015, 12:01
cyklopka, tez bym chciala odzyskac taka plyte w koncu to Twoja wlasnosc i w azna rzecz.

PannaNatalia, u mnie zawsze zawiadamiaja jak ma nie byc lekarki czy terapeutki i raczej z kazdego osrodka mi dzwonili ze nie bedzie jakiegos tam doktora.

mirunia, hey hey , ja dzis tez zleksza senna chociaz ranek mialam lękowy.

Megi_, moze chociaz wpomoz sie jakimis ziolowymi na uspokojenie czy hydroxizina? hydre nawet dzieci biora bo to taki light.

JERZY1962, jak sie masz????

Ja u Madzi , ukladalysmy puzzle , pozniej wklejalysmy naklejki ze zwierzatkami do albumu a teraz Madzia oglada bajke. Pogoda nijaka , mialam z nia isc na spacer ale nie wiem czy nie lunie , no i chlodno dosc.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Megi_ 17 cze 2015, 12:07
platek rozy, witaj :********* wziełam własnie wczoraj hydro po południu i wieczorem miałam odlot senny. Myslę, że dziś jeszcze mnie to trzyma, bo na razie jest ok.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 17 cze 2015, 12:09
Megi_ napisał(a):cyklopka, czy to Ty na tym zdjęciu ??? :shock: a coż to za Pan?

Ja, chyba 2 lata temu i jeden z moich ulubionych wokalistów :angel: Obdarzony bardzo chrapliwym głosem, a za razem ogromnym wyczuciem :uklon:

mirunia, ja dzisiaj też zaczynam od kawusi, bo jestem podenerwowana całą tą krzątaniną i chorobami kotów, prawie codziennie do veta :-| Właśnie wychodzę...
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 17 cze 2015, 12:32
Jeszcze raz się z Wami witam.

Raczej nie będę składać skargi bo moja obecna terapeutka jest dyrektorem tego oddziału do którego chodzę.W sumie nawet mi się nie chce z nimi użerać.Mam w czerwcu jeszcze jedną sesję,a później rezygnuję.
Urodzona w1992r. Od 2006r z przerwami przerobiłam Relanium, Citabax, Arketis, Anafranil, Afobam, Fluanxol, Hydroxyzynę, Setaloft, Propranolol,Pramolan i Trittico. Po 9 latach walki radzę sobie sama, bez leków.

Spamowa wyspa

przez Megi_ 17 cze 2015, 12:33
cyklopka, ślicznie wyglądasz!!!! Biedna Ty jestes z tymi kotami :( moje psy też nie lepsze. Jeden w nocy wymiotował, drugi miał biegunke :P Dobrze ze wiekszy wymiotowal a nie odwrotnie.

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 17 cze 2015, 12:53
Witajcie :papa:
Wróciłam z zakupów, wypiję kawkę, zrobię sałatkę i albo zabiore się za magisterkę (wskazane), albo poczytam książkę ;)
cyklopka, fajne zdjęcie :yeah: a o płyty pewnie, że się upominaj do skutku :twisted:
mirunia, ja wczoraj miałam taki dzień, że zasypiałam na siedząco, nie wiem czy to wina ciśnienia czy czego, ale wiele osób tak ma ostatnio.
PannaNatalia, a nie możesz się tak dogadać z T., żeby ona Cię informowała smsem chociażby o odwołanej sesji?
Ja wszelkie sprawy organizacyjne załatwiam bezpośrednio z T. w takiej właśnie formie omijając rejestrację i nie ma problemu.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 50mg
Lamotryginum 200mg

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 17 cze 2015, 13:17
acherontia-styx-teoretycznie mogłabym ale ona nie podała mi nawet swojego numeru.Poza tym mam już dość chodzenia na terapię,bo tak jak pisałam wyżej w żaden sposób mi już nie pomaga.
Urodzona w1992r. Od 2006r z przerwami przerobiłam Relanium, Citabax, Arketis, Anafranil, Afobam, Fluanxol, Hydroxyzynę, Setaloft, Propranolol,Pramolan i Trittico. Po 9 latach walki radzę sobie sama, bez leków.

Spamowa wyspa

przez jetodik 17 cze 2015, 13:30
Czesc Wam
platek rozy,

co myślisz o pisarce Robin Hobb?
skrytobójce czytałaś?
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 17 cze 2015, 13:52
PannaNatalia, aaaa, no chyba, że tak ;)
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 50mg
Lamotryginum 200mg

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 17 cze 2015, 14:26
Dzień dobry!

Właśnie poleżałam sobie z głową na biurku...Masakrycznie dzień mi się rozpoczął, wzięłam rano połówkę afobamu, jedyny skutek jaki mam, to to że padam na pysk, tak mi się chce spać. Usiłowałam dziś przybić pieczątkę puszką z napojem witaminowym :) (jedyne co mnie usprawiedliwia - jedno i drugie okrągłe). Nawet doraźnie nie mam ratunku, nie kumam tych zachwytów nad benzo...:(
Chcę już do domu... :(

Widzę, że u Was różnie, tych śpiących zapraszam obok mnie na biureczko...;)
Miłego popołudnia!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 17 cze 2015, 14:31
Kosomostrada-ja przysypiam na ladzie ;)też właśnie musiałam się wspomóc tabletką,a było już tak dobrze..do której pracujesz?

Sortuj wg