Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

JERZY1962, piersiowy :bezradny: nabylam jeszcze opokan tablety i jak nie da rady to sobie zaaplikuje na noc. No i chyba podejde jutro do takiego pana fizykoteraputy i spytam co moge pocwiczyc na kregi coby mi lepiej bylo.Jak sie dzisz czujesz Jerzyku?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, Jeszcze raz gratulacje dla Was, a pirścionek uroczy i z klasą. Ktoś tu ma dobry gust... ;)

 

platek rozy, Też by cię książka wciągnęła, thrillery, 16 części o Jacku Reacherze - były żandarm wojskowy, rozwiązuje różne zagadki, w tej części porwania. Jak napisali - "pojawia się, rozwiązuje problem i znika". Nie żeby zaraz literatura wysokich lotów, ale odpręża.

No to patelnia zakupiona, możesz iśc tłuc po głowie sąsiada! :mrgreen:

 

mirunia, szkoda , że nie masz siły wyskoczyc na pogaduchy, ale wiem jak to jest, gdy lichota dopada i nawet języka człowiek nie ma siły używac. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, siostra mi nakelila bo bylamz nia w Ikei dzis .Nie wiem co mi sie podzialo , wczoraj sie wywrocilam , japonek mi sie urwal jak szlam ze sklepu :bezradny: i cos chyba musialam naciagnac.

Oby tylko naciagnac. Szkoda ze juz moja przyjaciolka jest w Niemczech bo ona fizykoterapeutka .

Minal Ci bol?

 

kosmostrada, a to musze popatrzec w bibliotece jak bede:)

Ja teraz "Delirium " koncze .Jutro ide odebrac druga czesc "Pandemonium" dawalam w wa tku o ksiazkach opis .

 

Zjadlam i ogladam sobie "Teorie wielkiego podrywu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, nie ja kupilam plaster zelowy http://polki.pl/zdrowie-i-psychologia-lekarstwa-preparaty_artykul,10012632.html o taki i jest ok.

A ceramiczna wiesz strasznie mi sie na brzegach zaczela przypalac i nie chcialo to zejsc podczas mycia , musialam ja szorowac druciakiem i zdarla sie powloka :bezradny: dodam ze nie spalalam mieska tylko smazylam zwyczajnie jakz awsze i z zadna inna patelnia tak mi sie nie dzialo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×