Skocz do zawartości
Nerwica.com

zaburzenia oobowości i wszystko co sie z tym je..


nikka

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Czytam to forum bardzo długo i nie mogę się przełamać by napisać ,zadać pytania ,poczuć że nie jestem w totalnej doopie . Otóż walczę z zaburzeniami odżywiania -poszłam na terapię ..praca nad sobą i kolejny problem depresja -zmierzenie się z syfiatą przeszłością rozłożyło mnie na łopatki ,więc i z tym żyję .Koniec końców jak nie było poprawy ,tylko gorzej padła nazwa zaburzenia osobowości. Hmm "kolorowe" wyniszczające połączenie :bezradny:

Poraz kolejny podnoszę się i walczę .bo wiem że warto .

 

Pozdrowienia i siły dla Was wszystkich którzy się tutaj mierzycie ze swoimi demonami :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikka, w czasie terapii często występuje takie "pogorszenie", bo dotykamy spraw, które były dla nas przez długi czas zakryte i to z jakiegoś powodu. Tą "etykietką" z zaburzeniami osobowości nie przejmuj się za bardzo. Niektórzy ją dostają, inni nie, pewnie większości chorych dałoby się je przypisać. Twoje ostatnie zdania dają nadzieję że się z tego podniesiesz. Nie krępuj się ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe słowa.

Tak, doszłam właśnie do tego że pogorszenie po terapiach nie oznacza wcale że jestem do niczego i nic nie zmieniłam ,tylko jest to proces przeżywania "żałoby" doświadczeń starych ,tzw.leczenie ran,rozgrzebanych na terapii .Więc mam nadzieję że pozamykam w końcu pewne tematy i ruszę do przodu bez zbędnego bagażu .A co do łatki osobowości ,to wiem że który z nas jakieś nie ma ? Nie wszyscy pójdą do lekarza ,wykonają testy itd. by się dowiedzieć ,a w mniejszym lub większym stopniu większość przejawia cechy wielorakich osobowości ..i żyje :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×