Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic - 7F

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic - 7F

przez mała defetystka 29 paź 2009, 19:22
Był ktoś na leczeniu / albo sie wybiera na ten oddział w szpitalu babinskiego w krakowie.
Jej jak ktoś coś wie - to każda info na wage złota jest normalnie.

Buziaki:*

Re: Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic - 7F

przez LSDisland 29 paź 2009, 20:36
byłem na kwalifikacji w tym roku.
wredna ordynatorka - ma taki wyraz twarzy, tzn ja miałem takie wrażenie, że gardzi pacjentami...
wszyscy mają strasznie poważne miny, nie uświadczysz z ich strony ani krztyny uśmiechu (mowa o personelu)
miałem takie wrażenie, że tylko czekają, żeby im coś dać w kopercie...

do tego warunki w budynku, ściany wewnątrz popisane sprayem, przekleństwa, obraźliwe teksty, okropna wilgoć, smród i brud...
prysznice w opłakanym stanie, można się grzybicy nabawić, w kiblach jeden gnój, deski obszczane, masakra...
(specjanie poszedłem obadać kible, a przysznice widziałem, bo akurat koleś szedł się kąpać i lukłem :D)

miałem 4 spotkania kwalifikacyjne w zimie. Kutrki się nie dało ściągnąć, bo Cie trzepało od razu z zimna, wszyscy chodzili poubierani w 3 bluzy i 2 pary skarpetek...

tak wiem, że tak jest w szpitalach państwowych, ale tam to już przechodzi ludzkie pojęcie :/
szkoda, że zdjęć nie zrobiłem, bo by jeszcze z tego jaka afera wyszła :)

a towarzystwo (pacjenci) nie za ciekawe, oczywiście nie obrażając nikogo: punki, dredy i jedno niechlujstwo...

mnie nie przyjęli na kwalifikacje, ale nawet jakby mnie przyjęli to bym się zastanawiał po tym co zobaczyłem przez te 4 wizyty.
wszystkim stanowczo odradzam ten szpital...
Wolny od leków?

przez mała defetystka 29 paź 2009, 21:39
no toś mnie zmotywował ;/ Ale dzięki za opinie. Ja sama nie wiem mam dzonic sie umowic na pierwsza eozmowe. no ale cholera wie jak tam taki shit.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez LSDisland 29 paź 2009, 22:31
zadzwoń, dostaniesz termin pierwszej rozmowy za 3 miesiące, pojedziesz, obadasz sytuację... rozmowy Cię do niczego nie zobowiązują, więc możesz zrezygnować w każdej chwili...

aha, zapomniałem powiedzieć o opini jaką mi wystawili na koniec spotkań, każdy dostaję taką opinię, jedni pozytywną (Ci którzy zostali przyjęci) a inni negatywną (Ci co ich nie przyjeli). Napisali mi takie bzdury i takie naciągane wszystko, że teraz jakbym się miał gdzieś starać o terapię i przedstawił bym ten dokument to nigdzie by mnie już nie przyjęli...

także uwarzaj tam na rozmowach! oni wszystko widzą, nawet mi napisali jaki miałem wyraz twarzy na rozmowach...

a w ogóle to poszukaj czegoś lepszego, bo nie warto tam tracić czasu i pieniędzy na dojazd i wogóle szkoda nerwów i zdrowia

aha tam jest bardzo szczegółowy plan dnia, masz wyznaczone godziny kiedy możesz iść się wykąpać, kiedy możesz wyjść, kiedy oglądać TV, nie wiem czy chcą tym nauczyć towarzystwo dyscypliny czy co:/ mnie najbardziej przeraziło to, że skorzystać z prysdznica możesz iść o godz 13:00, czasem nawet można nie zdąrzyć przed terapią, bo kolejka czasami była baaardzo długa, a ja lubię brać prysznic 3x dziennie co tam byłoby nie możliwe...

miałem gdzieś napisane wszystko o babińskim, 4 strony A4, plan, dnia terapię, posiłki, pokoje, wyposażenie itd... dosłownie wszystko.... skąd? miałem kontakt z 2 osobami które tam były i zdały mi całą relację...
Wolny od leków?

przez Lena88 30 paź 2009, 01:06
mała defetystko, ja mam termin rozmowy na 4 stycznia, a umawiałam się ze 3,4 tygodnie temu. Mogę Ci "oddać" chętnie ten dzień,bo zostałam przyjęta na terapię do Komorowa. A w Kobierzynie już raz leżałam i warunki są naprawdę fatalne, wszystko tam potwornie depresyjne, ciężko dojść do siebie w takim miejscu. Oczywiście mówię tlko, jak to wygląda na zewnątrz, natomiast nie orientuje się, jaki jest procent wyleczonych,bo byc może duży .
Just listen to the music of the traffic in the city
Linger on the sidewalk where the neon signs are pretty
How can you lose?

http://www.youtube.com/watch?v=JyW1smKgJF8

przez mała defetystka 30 paź 2009, 18:42
już się umówiłam własnie na 4 stydznia - trzymajcie kciuki
a info jakby jakies ktos jeszcze miał to poproszę

[Dodane po edycji:]

LSD, Lena mglibyście mi opisać jak wygladały te kwalifikacje? No wiecie tak o co pytali jak sie zachowywali no wszystko co sie da o tym powiedzieć :P

przez pierchor 02 lis 2009, 00:19
Bylem tam 6 miesiecy i chyba polecam, moze nie jest jak w pieciogwiazdkowym hotelu, moze nie kazdy podchodzi z usmiechem i napewno nikt nie bedzie sie z Toba "piescil" ale jak chcesz cos naprawde ze soba zrobic to trudno mi sobie wyobrazic lepsze miejsce.
ŹLE-GORZEJ-JA

przez mała defetystka 02 lis 2009, 10:23
pierchor, a na czym w ogóle polega leczenie tam? wszyscy maja terapie indywidualna i grupową czy jak?
jaki jest regulamin na oddziale?
No i jak nie wyleciec juz na kwalifikacjach.
(na prawde chce cos z soba zrobic)

przez pierchor 02 lis 2009, 18:58
Czy bedziesz miala indywidualna czy grupowa dowiesz sie kiedy przyjdziesz na oddzial, nie ma tam czegos takiego jak "dochodzenie" do grupy bo grupa jest tworzona tak zeby wszyscy w tym samym czasie byli. Jak nie "odpasc" na kwalifikacji..? Badz soba i nie kombinuj..Co do regulaminu to jest po prostu normalny, jak to na oddziale w szpitalu.. Jesli sprecycowalabys co dokladnie chcesz wiedziec o regulaminie to latwiej bedzie mi odpowiedziec.

przez mała defetystka 02 lis 2009, 19:56
no ciekawi mnie czego na oddziale nie można, a jest to uciazliwe dla pacjentów
no i na przykład co mozna wziac ze soba
zwierzaka to mi nie pozwolą, nie?

przez LSDisland 02 lis 2009, 20:30
mała defetystka napisał(a):no ciekawi mnie czego na oddziale nie można, a jest to uciazliwe dla pacjentów
no i na przykład co mozna wziac ze soba
zwierzaka to mi nie pozwolą, nie?

co najwyżej pluszowego :P
Wolny od leków?

przez pierchor 02 lis 2009, 22:24
Miec zadnych zwierzakow nie mozna raczej, no chyba ze akwarium jeszcze jest to moze moglabys miec swoja rybke. Wiadomo ze nie mozna pic alkoholu, brac lekow na wlasna reke i wchodzic w "zwiazki intymne" z innymi pacjentami(cokolwiek to znaczy..)i wyjezdzac za granice w trakcie przepustek. Ogolnie to chyba margines odnosnie zachowania jest dosc duzy tylko trzeba rozmawiac o tym co sie robi i dlaczego. A z tego co trzeba to trzeba wstawac rano, poscielic lozko, posprzatac jesli akurat masz jakis dyzur, no i stawiac sie na zajecia wszystkie(terapia, spolecznosci, rozmowy z pielegniarka, psychorysunek).
ŹLE-GORZEJ-JA

przez mała defetystka 03 lis 2009, 11:59
a po co rozmowy z pielegniarkami i co to społeczność?
ej a jak wyglądają warunki i co trzeaba koniecznie swojego zabrać?

przez LSDisland 03 lis 2009, 13:47
mała defetystka napisał(a):a po co rozmowy z pielegniarkami i co to społeczność?
ej a jak wyglądają warunki i co trzeaba koniecznie swojego zabrać?

mała defetystka proponuje poszperać po necie:
http://www.zaburzeniaosbowosci.com.pl/f ... c75a3f1930
tutaj masz wszystko o oddziale 7f, tzn, relacje pacjentów
Wolny od leków?

Sortuj wg