[KRAKÓW]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Help, psychoterapia Kraków

przez dodzik 08 lut 2011, 18:52
Kochani czy zna ktos dr Mateusza Borowca? Ja chodze na terapie juz poltora roku, sa jakies efekty, ale bez rewelacji. Czy tak ma byc?
Czy to normalne?

przez dodzik 08 lut 2011, 18:58
Kochani czy zna ktos może dr Mateusza Borowca? Lecze sie u niego juz dwa lata, ale efekty nie sa rewelacyjne. Czy ktoś mógłby mi doradzić?

przez essprit 09 lut 2011, 00:55
Hmm ... ale to prędzej pytanie do niego ;)

Wszystko zależy ... od choroby, od samego Ciebie i od umiejętności lekarza.
Najlepiej z nim porozmawiaj o swoich postępach i twoich wątpliwościach co do skuteczności jego leczenia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez prapelnia 10 lut 2011, 23:00
dodzik napisał(a):Kochani czy zna ktos dr Mateusza Borowca? Ja chodze na terapie juz poltora roku, sa jakies efekty, ale bez rewelacji. Czy tak ma byc?
Czy to normalne?

Już na jakimś wątku widziałem dokładnie takie samo twoje zapytanie i ktoś słusznie Ci odpowiedział, że to jest pytanie do twojego terapeuty bardziej niż do forumowiczow. A przede wszystkim to pytanie na które sma/a sobie musisz odpowiedzieć. Jest też tak, że dla różnych osób dany terapeuta będzie bardziej skuteczny, a dla innych mniej - niezależnie od jego kompetencji.

KRAKÓW

przez Karola 20 lut 2011, 17:30
Polecam dr Ewe Kozanecką, która przyjmuje w przychodni Vadimed na ul. Fiołkowej. Takiej wspaniałej lekarki ze świecą szukać
"Marność nad marnościami, powiada Kohelet, marność nad marnościami - wszystko marność"

KRAKÓW

przez Ola Krzywińska 06 mar 2011, 21:41
Witam serdecznie,
Jestem psychologiem i psychoterapeutą.
Zapraszam na stronę mojego Gabinetu Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej w Krakowie:
www.terapia-krakow.com.p

Zapraszam do kontaktu:
mgr Aleksandra Krzywińska
nr tel. 0 602 67 00 62
e-mail: psycholog_krakow@onet.eu
ul. Semperitowców 13 (okolice Ronda Grzegórzeckiego), Kraków
www.terapia-krakow.com.pl

Psychoterapia Kraków

przez Ola Krzywińska 06 mar 2011, 21:44
Jeśli stwierdziłeś/stwierdziłaś, że potrzebna Ci pomocna dłoń w radzeniu sobie z sobą samym lub z przeciwnościami życia, jakie Cię spotykają, oferuję Ci moją pomoc.
Jestem wykwalifikowanym psychologiem, terapeutą, trenerem. Ciągle podnoszę swoje kwalifikacje, by w przyszłości uzyskać certyfikat psychoterapeuty (jestem w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym). Jestem pod stałą superwizją certyfikowanych psychoterapeutów.
Pracuję przede wszystkim w nurcie psychodynamicznym, lecz do każdego człowieka podchodzę indywidualnie, traktując jego problemy z należytym szacunkiem. Zachowuję anonimowość oraz przestrzegam tajemnicy zawodowej. Nie oceniam, zapewniam bezpieczeństwo i szanuję podejmowane przez Ciebie decyzje.
Pomagam osobom dorosłym, młodzieży i dzieciom. Wykonuję niezbędną diagnostykę psychologiczną.
Oferuję pomoc indywidualną m.in. w następujących obszarach:
• Lęk, niepokój, depresja,
• Natrętne myśli i czynności, fobie, nerwice,
• Zaburzenia emocjonalne,
• Przeciążający, długo utrzymujący się stres, napięcie,
• Brak poczucia satysfakcji z życia,
• Trudności w relacjach interpersonalnych,
• Trudności w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu swoich problemów,
• Kryzys spowodowany różnymi sytuacjami życiowymi.

Zapraszam do kontaktu:
mgr Aleksandra Krzywińska
nr tel. 0 602 67 00 62
e-mail: psycholog_krakow@onet.eu
ul. Semperitowców 13 (okolice Ronda Grzegórzeckiego), Kraków
www.terapia-krakow.com.pl

Andrzej Wronski

przez boomszakalaka 13 mar 2011, 16:02
Witam , chcialem sie zapytac czy mial ktos stycznosc z Andrzejem Wronskim specjalista z Krakowa z instytutu Gestalt? Szukam pomocy i chce trafic do odpowiedniej osoby.
Ostatnio edytowano 13 mar 2011, 16:04 przez linka, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Przniesiono do odpowiedniego działu.

[Kraków]

przez Psychoterapeuta 22 mar 2011, 23:37
Żaneta Pamuła
Żaneta Pamuła

Terapia w Krakowie, którą poradnie polecacie?

przez pramolan 02 kwi 2011, 18:34
Pytanie do osób z Krakowa, które obecnie odbywają lub odbywały terapię w oparciu o refundację NFZ. W załączniku zamieszczam listę poradni zdrowia psychicznego w samym Krakowie. Nastawiam się raczej na terapię długoterminową - bowiem nie wykluczam, że moja nerwica która trwa od 3 m-c może mieć związek z jakimś wewnętrznym konfliktem, który siedział we mnie od ostatnich kilku lat. W każdym bądź razie, proszę o opinie osób na temat tych placówek. Które polecacie, może ktoś się zetknął i naprawdę sobie chwali, z góry dzięki! pozdrawiam

link do listy w pdf:
http://www.dropbox.pl/file.php?name=EF7 ... 00D61ED6EE
Ostatnio edytowano 05 kwi 2011, 13:57 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesiono

Terapia w Krakowie, którą poradnie polecacie?

przez milka89 05 kwi 2011, 13:51
witaj pramolan. Ja lecze się w przychodni Pro-Vita, tylko nie na Estery, jak masz napisane, tylko na Basztowej. Bylam raz na Estery, bo mi sie lek skonczyl, a tam byla moja pani doktor tego dnia i odradzam serdecznie. Tamta przychodnia jest glownie leczaca z uzaleznienia i to bylo dla mnie masakrycznie przezycie czekajac w poczekalni. Natomiast na Basztowej (nie pamietam adresu, ale jak wysiadziesz z tramwaju od strony galerii krakowskiej na przystanku BASZTOWA LOT idziesz w kierunku Bagateli i po praej stronie zobczysz szyld) jest super. Rowniez chodze na NFZ i jestem bardzo zadowolona. Chodzę do psychiatry Pani dr Danuty Witkowskiej - Gacoń, jest na prawdę świetna i wyrozumiala. Bardzo polecam. Natomiast do psychologa chodze do Pani Róży Kozak, jednakże prywatnie, ponieważ z nowym rokiem skonczyly sie miejsca na NFZ, bo na poczatku chodzilam na NFZ. Spróbuj na Basztowej, na prawde polecam, jakbys mial jeszcze jakies pytania, to pisz;)
Velaxin ER 150mg + Sedam 3mg doraźnie

[Kraków]

przez Ritka7x 11 kwi 2011, 12:32
a czy ten ośrodek leczenia nerwic na lenartowicza oferuje terapię indywidualną?...jeśli tak to jak często?...i czy tam jest możliwość nocowania?...będę wdzięczna za info;)

-- 27 kwi 2011, 13:35 --

powiedzcie mi znacie jakiegoś dobrego psychiatrę z Krakowa?.....ale takiego co można mu naprawdę zaufać,a nie co wciśnie byle jakie świństwo,a potem lipa....proszę o info;)

[Kraków]

przez buu 19 maja 2011, 18:05
Może ktoś z was chodził do Centrum Psychoterapii na Studenckiej? ;)
La inteligencia sin ambición es como un pájaro sin sus alas.
buu

[Kraków]

przez Nimthiniel 21 maja 2011, 12:48
Podbijam pytanie poprzedniczki. ;)

A czy ktoś kojarzy/poleca/odradza którąś z tych pań?

Katarzyna Ślęzak, Renata Michno-Kruszec i Katarzyna Pilch-Baran - przyjmują na Długiej i na Sarego.

Sortuj wg