Skocz do zawartości
Nerwica.com

cześć


AgataS

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam 27 lat i dopiero miesiac temu zdiagnozowano u mnie nerwice napadowa, o dziwo w momencie, kiedy w moim życiu po fali nieszczęść zaczęło mi się świetnie układać....Zaczęło sie od napadu w pracy, kołatanie serca, wysokie ciśnienie I puls, suchość w ustach, mialam wrażenie ze umieram. Oczywiście koleżanki wezwały karetke nie wiedząc co się dzieje a i ja sama byłam w ciężkim szoku bo jestem okazem zdrowia chodzilam do pracy nawet ze złamana noga czy wysoka gorączką. Zaczął sie prawie 2 miesięczny okres diagnozowania. Odwiedziłam chyba wszystkich możliwych lekarzy. Ostatnim był kardiolog, ktory wykrył zaburzenia rytmu serca ma tle emocjonalnym, oraz nadciśnienie. Kazał udac sie do psychologa bo podejrzewa nerwice. Przepisał bibloc i coaxil na stany lekowe. Czekam teraz na wizyte u psychologa. Sa dni w miarę znośne a sa takie, ze nie chce się żyć. Mam wszystko czego można chcieć, super faceta, dobrą prace, pieniądze, samochód. Myślę, ze dopiero teraz daly o sobie znać lęki i przeżycia z przeszłości. Boje sie, ze przez chorobę stracę to wszystko na co długo pracowałam i o co walczyłam. Każdego dnia walczę sama ze sobą. Kupienie ziemniaków jest dla mnie wyzwaniem. Czuje sie niepelnowartosciowa i bezużyteczna. Mam jednak nadzieje, ze kiedyś to wszystko minie jak zly sen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×