Wykańczam się z tymi myślami...

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Krzysiek90 01 paź 2015, 22:45
Czesc, mam na imie Krzysiek mam 25 lat, od ponad 6 miesięcy wykańczam się psychicznie. W mojej głowie powstają pulsujące myśli, które po pewnej chwili zanikają, by powrócić ze zdwojoną siłą.

W myślach tych chodzi o moją rodzinę, która mieszka za granicą i za którą bardzo tęsknie(rodzina jest dla mnie bardzo ważna) a z drugiej strony na miejscu mam też rodzinę, nie potrafię znaleźć swojego miejsca, również nie jestem w żadnym związku, posiadam znajomych, którzy mnie podziwiają za to jaki jestem, że posiadam dobry samochód, mieszkanie oraz 2 prace, a zaraz zaczynam drugi kierunek studiów. Ale muszę wam powiedzieć, że te myśli są tak silne, że rozważałem ... :(

przez kolorowanka 01 paź 2015, 22:53
Rozumiem, że ten wielokropek oznacza samobójstwo? Jakiego rodzaju są to myśli? Myślę, że powinieneś, jak najszybciej poszukać dobrego psychologa/psychiatry i powiedzieć mu o swoim problemie. Trzymaj się mocno!

przez mrczny 02 paź 2015, 07:24
jak nie dajesz rady w życiu to zwolnij, zastanów się nad nim i zrezygnuj z tego, na czym ci za bardzo NIE zależy, a zainwestuj swój czas w rzeczy, których tobie brakuje.
la vie est belle

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg