witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

witam

przez tahela 12 gru 2014, 18:24
adrenalinka,
no nie bic bym sie nie pozwoliła, to jest bariera nie do przejscia, jak by mnie ktos tknał to bym oddała podejrzewam , bysmy sie potłukli a później wyszła i nie wróciła juz raczej, przemoc fizyczna odpada
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

witam

przez adrenalinka 12 gru 2014, 18:41
mirunia napisał(a)::!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

przestań pisać takie teksty, te Twoje porady mogą tylko komuś zaszkodzić, a nie pomóc.

Two post nadaje się do usunięcia!

I masz troche racji bo rzadko kto bierze na powaznie ze ktos ta mcos pobredzi o samobojstwie a i tak teg onei zrobi,ja tam takim ludziom wierze bo moga byc u kresu wytrzymalosci i wtedy sa w stanie to zrobic dlatego trzeba uwazac co im sie podpowiada to jest forum psychologiczne wiec pisza tu ludzie u kresu wytrzymalosci choc ze siwadomoscia ze musza cos zrobic i jakos sobie pomoc bo po cos szukalam jakiejs porady wiec chce wziasc sie w gars ale sama sobie nie dam rady dlatego liczylam na takich ludzi jak wy i zabicie kogos nic nie da albo bzykanko bo ja do lozka ide z uczuciami wiec jesli bym sypiala z moim bylym nie odkochalabym sie tylko dopiero bym sobie robila nadzieje ze moze nam sie uda jeszcze

witam

przez tahela 12 gru 2014, 18:42
Poza tym tak go kochasz,ze za rok pewnie bedziesz kochac kogos innego top zadna milósc, miłóśc , matke masz jedna a nie kilka i obcych bab nie kochasz jakos z ludźmi powinno byc tak samo , moje zdanie a to co ludzie nazywaja miłóscia dla mnie kolo miłósci nie stało, to co ludzie nazywaja miłóscia to najczesiej zwykła fascynacja , która mija dosc szybko i zaczynaja sie problemy bo ludzie zamiast myslec robia głupoty , później biora rozwody , rozsrtaja sie bo mineło, nie nie minęło, ty byłess tylko zafascynowany a miłósc to cos duzo wiekszego jest.Tak sie własnie zachował ten twój jak dziecko niedojrzałe emocjonalnie. Ten osobnik nawet nigdy nie stał kołó prawdziwej miłósci a jedyne na co go stac to fascynacja i głupota.

-- 12 gru 2014, 17:46 --

adrenalinka,
co to wogóle znaczy ide z uczuciami, bardzo czesto to słysząłm i co jakos szybko te uczucia takim dziewczynkom jak ty przechodziłuy, po roku nastepny i nastepny i kadzy tak samo kochany , piedrdolenie o szopenie a nie miłósc, zastepowanie jednego drugi i kocham, kocha to kobieta , któr ama 80 lat zdjecie chłopaka w pudelku z który
m ie wszło ale wysżła za maz ma dzieci a kocha ciagle tamtego
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

witam

przez adrenalinka 12 gru 2014, 18:47
Ja wiem co to milosc...nie nazwalabym tego biciem bo w twarz nigdy nie dostalam nie wiem jak to nazwac..pomiatanie szarpanie..kiedy go zatrzymywalam by nie odchodzil wtedy popychal mnie na sciane,podloge ciagnol mnie po podlodze itp w twarz nigdy choc zanjomy mowil ze mial zwiazek gdzie kobieta go "bila" ale nigdy jej nie uderzyl wolal dostawac razy niz jej oddac

witam

przez Candy14 12 gru 2014, 19:15
adrenalinka, to ze sie kipsko czujsz to normalne w koncu sprawa jest swieza. A teraz biegusiem na terapie..nie dlatego ze masz "depresje" i zeby sobe poradzic z tym gnojkiem ale zby zrobic porzadek ze soba. Zebys juz nigdy nie pozwalala sie tak traktowa zadnemu facetowi i zeby czyjekolwik oejscie nie walilo twojego swiata.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

witam

przez adrenalinka 12 gru 2014, 19:31
Ja wiem jakiej terapi potrzebuje na pewno....musze uwolnic sie od chorobliwej zazdrosci i tego ze boje sie byc sama ale wizyta uspecjalisty od razu mi sie kojazy z tym ze jestem chora a juz dosc sie nasluchalam od bylego ze jestem wariatka i powinnam sie leczyc :(

witam

przez Candy14 12 gru 2014, 19:56
adrenalinka, nie znam ludzi zdrowych..Twoj byly tez nie byl wiec olej jego gadanie i zadbaj o siebie
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

witam

przez adrenalinka 12 gru 2014, 19:59
teraz mi ciezko zadbac o siebie :( mam problem z jedzeniem bo nie jem praktycznie nic i nie wiem jak to zmienic poprostu ie umiem nic przelknąc

witam

przez on123 12 gru 2014, 21:15
Terapia się przyda. Zacznij najlepiej od jedzenia, zmuś się do przełknięcia. Spójrz na to tak że to nie był ktoś odpowiedni i dobrze się stało że się rozstaliście. Zajmie to trochę czasu ale kiedy to zrozumiesz będziesz miała szanse na szczęście.

witam

przez adrenalinka 12 gru 2014, 21:22
Mialam kilka zwiazkow i kazdy konczyl sie w hamski sposob..zazwyczaj albo zdradzil albo poprostu przestal kochac,albo byl tyranem i kazdy koniec mial miejsce albo w swieta albo moje urodziny...kazde rozstanie przechodzilam podobnie...slyszalam nawet na ulicy "fajna laska ale za chuda" za kazdym razem chudlam w przeciagu 3 dni a nie mam nawet z czego chudnac bo max mojej wagi to 50 teraz juz mam pewnie 45kg przy wzroscie 168 :( teraz znow okres swiateczny i sylwester....czy te rozsania wszystkie i to jak je przechodzilam mogly w oncu wywolacc taka silna depresje z ktora bede miectrudniej wygrac?moze to narastalo we mnie...i za kazdym rozstaniem jestem slabsza a nie silniejsza?

witam

przez on123 13 gru 2014, 10:58
Może wybierałaś partnera na zasadzie przeciwieństwa? Dlatego to tak wyglądało. Szukałaś kogoś twardego, nieczułego, egoistę, a jednocześnie się poświęcałaś, chciałaś się zmieniać dla niego i niewiele od niego wymagałaś. Chudnięcie może być niebezpieczne. Jak silna jest depresja i jak z niej wyjść to już najlepiej powie psycholog...Czy za każdym rozstaniem jesteś słabsza to sama oceń.

witam

przez Zalatana23 13 gru 2014, 18:04
adrenalinka daj sobie czas. Jeśli kochasz, kochałaś, to masz prawo tak się czuć. Ale zabiegać o tą miłość, nie ma sensu. Emocje muszą ostygnąć, ból musi się ukoić a rana zabliźnić. Nie rób głupot, bo ktoś taki jak Twój narzeczony nie jest tego wart.
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

witam

przez adrenalinka 14 gru 2014, 10:40
Wczoraj mialam lepszy dzien...zjadlam,wyszlam z domu,nawet sie posmialam ale gdy wieczorem zostalam sama znow mnie dopadł dołek....poszlam spac by nie myslec ale budzilam sie cala noc...teraz znow to samo z rana....bierze mnie na wymioty i slysze tylko jedno w glowie ze jednak nie dam rady,ze chce by on wrocil :( co mi po tym ze przez jedna chwile jest lepiej...wlasnie tego sie balam ze to powroci i z wieksza sila..im wiecej dni uplywa bez niego tym gorzej..i ten brak kontaktu z nim....jeszcze tydzien czasu wolnego od pracy ale pozneij tam wroce i zobacze go...wtedy dopiero bede miec zalamke :(

-- 14 gru 2014, 10:25 --

Znow to samo...wstalam ale nie umiem wmusic w siebie jedzenia...jestem tak slaba ze nie umiem ustac na nogach...juz nawet odpuscilam wyjscie z psem...ja sie poddaje

Sortuj wg