dobry wieczór

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

dobry wieczór

przez craftsman 29 wrz 2014, 22:15
Cześć, tutaj niezdiagnozowana i znerwicowana dziewczyna. Brałam leki na depresję i nerwicę, po których napuchłam i utyłam, co tylko pogorszyło moją sytuację oraz i tak już ujemną samoocenę. Niedawno rzuciłam pracę, której nienawidziłam i panicznie boję się wychodzić z domu. Mam ataki agresji, rzucam przedmiotami, ciągle płaczę. Wiem, że zawiodłam, nic nie osiągnęłam i boję się zrobić cokolwiek by to zmienić. Zostałam przyjęta na studia, z których zrezygnowałam, tak przerażają mnie ludzie, jakakolwiek praca w grupach czy przedstawianie projektów przy wszystkich. Nie mam z kim porozmawiać, a pisząc to czuję, że i tak zostanę odrzucona. Tak jakby odgórnie wszyscy wiedzieli jaka jestem bezużyteczna. Chciałabym porozmawiać z kimś kto mnie zrozumie i nie powie: jesteś młoda, życie przed tobą, wyluzuj i weź się w garść. Nawet boję się wysłać prywatną wiadomość komuś z podobnym problemem, bo nie chcę się narzucać, paranoja. Życzę wszystkim miłej nocy i idę zakopać się pod kołdrę, właśnie napisałam pierwszy w życiu post na forum.

dobry wieczór

przez my_name 30 wrz 2014, 00:04
Hej,
też się "dziko" czuję pisząc na forum i wcześniej z żadnego nie korzystałam. Może idzie się przyzwyczaić :D
Nie miałam nigdy takich objawów po lekach, ale może znajdziesz coś o tym w odpowiednim wątku na forum.
Zastanawia mnie, jak to możliwe, że nie jesteś zdiagnozowana, a brałaś tego typu leki?
Trzymaj się!

dobry wieczór

przez craftsman 02 paź 2014, 22:15
Neurolog nie powiedział co mi jest, znał sytuację z grubsza. Byłam gotowa brać jakiekolwiek leki, a on według mnie za mało wiedział, żeby przepisać dane tabletki. I tak się leczyłam tym dziadostwem z miliardem skutków ubocznych. Drugi raz tego błędu nie popełnię i pójdę do psychiatry, któremu dokładnie przedstawię co się dzieję i mam nadzieję dowiem się co dokładnie mi dolega.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

dobry wieczór

przez Druid 02 paź 2014, 22:26
craftsman, witaj na forum :papa:
Druid

dobry wieczór

przez Przemek_44 03 paź 2014, 01:01
craftsman witaj! :smile: neurolog mówisz, tiaa..ten to się najwięcej zna na leczeniu nerwic i fobii, ale zawsze to lepiej niż ogólny, czy ginekolog :mrgreen:
Artykuł o uzależnieniach od leków BDZ na potralu kobieta.wp.pl Tabletka na życie - A.Wawrzyńczak

Mój blog o lekomanii.

dobry wieczór

przez craftsman 03 paź 2014, 16:30
Cześć:)

Akurat ten lekarz został mi polecony jako dobry specjalista, który pomógł wyleczyć znajomego. Też wydawało mi się to dziwne, że neurolog, ale pomyślałam dupa, może akurat mi pomoże.

Sortuj wg