Hej

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Hej

przez crunchy 16 kwi 2014, 17:22
Jak się poznaliśmy to była wolna, nie jestem takim typem faceta, który podbija do zajętych :P nie wiem czemu Cię to bawi... nikt tego nie może zrozumieć, że można pokochać przez internet :cry: co w tym takiego dziwnego? Spędzaliśmy ze sobą całe dnie, rozmawiając na skypie, grając w różne gry. Woleliśmy spędzać czas ze sobą, zaszycie w swoich pokojach, niż wychodzić do ludzi. To normalne, że więź się pomiędzy nami wytworzyła. Co do tego, że ona miała chłopaka. Miałem jej zabronić? :P Strasznie dziwne to wszystko było... wszyscy moi znajomi mnie opie#$alali za to, że dalej utrzymuje z nią kontakt. No ale sam musiałem w końcu do tego dojść.

Hej

przez khaleesi 16 kwi 2014, 17:29
Rozumiem więż bo ja też jak rozmawiam z kims prawie codziennie bo przyzwyczajam się do osób szybko ale to nie miłość. ile ona miała lat 16?. Brakuje mi też rozmów z pewną osobą która bardzo mnie zawiodła jako znajomy i nigdy po tej osobie nie spodziewałabym się podobnego zachowania ale co mam zrobic?zycie idzie dalej.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Hej

przez crunchy 16 kwi 2014, 17:36
21 starsza ode mnie o rok ;) było, minęło. Oby teraz było tylko lepiej.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Hej

przez khaleesi 16 kwi 2014, 17:38
crunchy, dokładnie
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Sortuj wg