Skocz do zawartości
Nerwica.com

Siema~


Punx

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, mam 24 lata, jakieś 3 lata temu gdy miałam dużo stresowych sytuacji i zaczeły mi się ataki paniki gdy byłam na polu, traciłam władze w nogach, robila mi sie taka mgła we łbie, bialo pzrzed oczami, suchosć w usach, walenie serca.. więc przestaam wychodzić, mój pokój byl taka 'bezpieczną strefą' ale na polu było źle. zaczelam się leczyć, ale przez depralin miałąm ciagły niepokój, lęk, ataki praktycznie codziennie, i to inne niż zwykle, te wyglądaly jakbym miała padaczke nie mogłam się podnieśc z ziemi itd... a terapia grupowa tylko dobijała mnie mentalnie. Przez rok jak przerwałam terapie bo skończylo mi się ubezpieczenie a przez nie wychodzenie nie mam możliwości takowego załatwić doszły mi jeszcze chore mysli o opętaniach i od kilku ostatnich miechów często po łbie chodzi mi jakby mi ktoś mówił mentalnie 'wyskocz przez okno' i boję się tego, tak samo ze kiedyś kogos zkilluję.. Wczoraj miałam innego psychiatrę, czuje że nie zdązyłam powiedziec mu wszystkiego xc ale cóż, postawił mi diagnozę Zaburzenia lękowe w typie agorofobii z napadami paniki, i przepisał Paroxinor i Cloranxen, więc może od razu się tu spytam, mianowicie gdy przeczytałam skutki uboczny tych leków to wszystkie te moje fazy w tym są, więc czy te leki nie pogorszą mojego stanu? czy gdy mam juz myśli samobójcze to to ich nie pogłębi? I czy miał ktoś problem z zażywaniem leków ogólnie? ja przez skutki depralinu i hydroxyziny jestem przerażona na myśl zazywania jakichkolwiek leków i ich skutków xc do tego mam problemy ze skórą, i ginekologiczne, boje sie ze te leki moga przez to źle zadziałać czy coś.. xc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, przecież Depralin to lek najnowszej generacji, nie otumani, a kazdy lek ma jakieś efekty uboczne, nic w porównaniu z tym co by było gdybyś nie brała tych leków...

 

Sorry, to była ironia. Ja dostałam identyczny zestaw leków Escitalopram i hydro, i trafiłam do psychiatryka. Może byłaś u tej samej pani doktor co ja.

Hydroksyzyna ścina z nóg, na pewno nie dziala przeciwlękowo, po prostu chce się po niej tylko spać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh też ten tekst słyszałam.. raczej nie ta sama, jestem z Krakowa, ale świrolog jak widac miała to samo podejście-.-

Tego się własnie boję, ze skończę w psychiatryku, juz jedna psycholog mnie tam chciala wysylać i testować na mnie wszystkie leki..

Hydro na mnie dzialalo totalnie odwrotnie, pubudzało i nie mogłam na dupie usiedzieć i cały czas w nerwach i niepokoju :c Boję się teraz brać jakiekolwiek leki, boję się że ędzie tylko jeszcze gorzej :c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×