Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hi


Pocik_21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam miło i serdecznie wszystkich uczestników tego forum,oraz witam siebie:*

Nazywam się Filip mam 21 lat,obecnie student 2roku. Bez zbednego pisania..mam nerwice lękową,tylko że mnie w niej tylko pocenie męczy i to nie na rekach,plecach,czy nogach tylko na głowie "okolice czoła" no i w nerwowych momentach fala gorąca mnie uderza...w lato nie zwracalem na to uwagi bo hot,ale teraz robi sie to bardzo uciążliwe.

Nie jestem gruby i na ogół miałem dobre relacje z obcymi osobami,wiec zaczynałem się martwić....no i czytałem dużo i stwierdziłem,że ręczniczek,mydełko,konsola za okno,zdrowo sie odżywiać i full ruchu. Od jutra chodze na siłownie z kumplem i to systematycznie...chce wypocic sie za wszystkie czasy.... Pamiętajcie faceci,że jak nie macie motywacji do niczego to pomyślcie sobie "cycki" i działajta!!

Sokół&Marysia- myśl pozytywnie

Yo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, widzę, że podjąłeś decyzje o rozprawieniu się z nerwicą- gratuluję i życzę powodzenia. Leczysz się? Masz postawioną diagnozę? Nie wiem czy dobrze rozszyfrowałam Twoje ostatnie zdanie, ale chyba szukasz pocieszenia i ratunku w muzyce. O to chodziło? Dobrze, że postanowiłeś walczyć, a wysiłek fizyczny na pewno choć trochę pozwoli odciążyć myśli. Jeśli chodzi o to pocenie to może powinieneś zrobić badania, czasami takie objawy to nie tylko objawy nerwicy, ale np. hormonów. Walcz chłopaku bo młody jesteś i nie daj się temu. Jeżeli nie trafiłeś jeszcze do lekarza to szukaj terapeuty- samemu trudno sobie poradzić z nerwicą.

 

Pozdrawiam i powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×