Witam :)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez alutka1334 04 paź 2013, 13:07
Witajcie :) Mam 21 lat. Ostatnio dowiedziałam się u psychologa, że mam zespół lęku uogólnionego i stan depresyjny. Na samą wizytę u psychologa zbierałam się bardzo długi czas, dzwoniłam i w ostatniej chwili rezygnowałam. Lęk bardzo utrudnia mi życie. Mam wrażenie, że w moim otoczeniu nikt mnie nie rozumie. Będę zaglądała regularnie na forum, jak się odważę to może włączę się w dyskusje :) To forum to dla mnie duży krok.
alutka1334

przez buczi79 04 paź 2013, 14:45
Po pierwsze musisz wiedzieć , że nie jest to nic złego i że nie jesteś sama , borykam się z tym samym problemem , u mnie dochodzą do tego ataki paniki . Na początek polecam Ci książkę pt. Oswoić lęk autorstwa Judith Bemis , tam znajdziesz kilkanaście strategii jak radzić sobie w takich trudnych sytuacjach. Znajdziesz ją bez problemu w internecie za darmo. Książka ta nie zlikwiduje samego lęku , ale jest tam duzo fajnych rzeczy , które mogą Ci pomóc w tych ciężkich chwilach. Jesli masz jakieś pytania pisz smiało na pw lub na buczi79@wp.pl to chętnie podzielę się swoimi odczuciami i sposobami radzenia sobie z lękiem. Trzymaj się ciepło
buczi79
Czy jeśli byś wiedział , że porodzisz sobie z wszystkim co Cię w życiu spotka , to czego byś się bał ??? NICZEGO !!!!!!

przez Josie_86 04 paź 2013, 20:27
Cześć alutka, zmagam się z podobnymi problemami, ale trudno mi coś doradzić.. Ja biorę leki od ośmiu lat więc nie jestem chyba autorytetem :( Zaczęłaś chodzić na jakąś terapię, będziesz brała leki? Jaki masz 'plan działania'? Ściskam:*
jeśli chcesz mnie zatrzymać (spójrz odchodzę)
podaj mi rękę, jeszcze może zatrzymać mnie ciepło twojej dłoni

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Anna Maria 04 paź 2013, 23:14
alutka1334, hej. Rozgość się i odwagi
Anna Maria

przez alutka1334 05 paź 2013, 09:06
Dziękuję za odpowiedzi. To dla mnie bardzo ważne :)
alutka1334

Sortuj wg