"Stara" nowa

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

"Stara" nowa

przez Darija456 03 lip 2013, 18:21
Cześć :)

Stwierdziłam, że wypadałoby się w końcu przywitać...
Odkąd zaczęłam chorować (5 lat temu) odwiedzam różne fora, ale nigdzie nie mogę zagrzać miejsca. Pojawiam się i znikam, po to, by znów się pojawić. Mam nadzieję, że wreszcie będzie inaczej. Obiecałam to sobie. Jestem na dobrej drodze, bo obiecałam też sobie włączyć dzwonki w telefonie i udało się. Metoda małych kroczków w moim przypadku działa...

Moja historia pomimo mojego dość krótkiego życia jest długa, a jeszcze bardziej pogmatwana. Na tyle, że sama nie wiem, co się wydarzyło, a co sobie uroiłam. Lekarze też nie wiedzą. Każda zmiana lekarza czy terapeuty to inna diagnoza (głównie z mojej winy).

W związku z tym pominę to na razie milczeniem, bo mogłabym tak napisać wiele, a w sumie nie napisać nic konkretnego. Uroki bycia studentką polonistyki ;)

Jeszcze raz witam i pozdrawiam serdecznie!

"Stara" nowa

przez amelia83 03 lip 2013, 18:24
Darija456, witaj na forum ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

"Stara" nowa

przez S_And_S 03 lip 2013, 23:50
Witaj Darija456 :).
S_And_S

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

"Stara" nowa

przez Łapa 04 lip 2013, 00:05
Witaj!
ObrazekObrazekObrazekObrazek

"Stara" nowa

przez sammy2 06 lip 2013, 14:53
Cześć, to tak jak ja, byłam tu już ale oczywiście zapomniałam hasła, nie doprosiłam się ( a może jednak się udało) przysłania nowego hasła bo w międzyczasie zmieniłam maila i z tamtego już nie korzystam. Teraz będę zdublowana ale trudno, nie będę się przedstawiała i zakładała znowu tematu bo......
ręce mi opadają, dość mam wszystkiego dosłownie, pełne zniechęcenie, nawet ustawienia przeciwko mnie :?
Pozdrawiam wszystkich.

"Stara" nowa

przez monk.2000 06 lip 2013, 15:54
Darija456, cześć. Witaj na forum.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Sortuj wg