cześć wszystkim

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

cześć wszystkim

przez sliwka 08 cze 2013, 22:14
Zgodnie z tradycją forum, coś o mnie. Witam jestem z Rzeszowa, kobietka lat 24. Lubie rysować, słuchać muzyki, oglądac filmy, czytac ksiazki, wygłupiać sie i inne takie duperele :P Niestety troche osamotniona, co wpędza w depresje. Gadać moge o wszystkiem z wyjatkiem polityki i sportu :roll: Jeśli ktoś z okolic albo i niekoniecznie..szuka czegoś pozytywnego i chciałby pogadać to zapraszam pw :)

cześć wszystkim

przez Depresyjny :( 08 cze 2013, 22:43
Wi­tamy w ,,świecie forum"! W pa­kiecie ma­my: ból, smu­tek, złość, zaz­drość, łzy.. ale też: ra­dość, szczęście, przy­jaźń, miłość..
Dzięku­jemy i życzy­my miłego pobytu!
Depresyjny :(

cześć wszystkim

przez Łapa 08 cze 2013, 23:43
hej! :)
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

cześć wszystkim

przez *Monika* 09 cze 2013, 01:15
sliwka, Witaj na forum :D
Obrazek
Główny Moderator

cześć wszystkim

przez kamil_88 09 cze 2013, 01:21
Witaj kobietko z Rzeszowa :) Macie tam bardzo niedobrych policjantów. Znałem kiedyś pewną osobę stamtąd. Gdy dorobiłem się prawka, postanowiłem tam pojechać i.... dostałem swój pierwszy mandat. Aby się po nim pozbierać musiałem sprzedać telefon i do końca liceum ganiałem z nokią 3510.. ech :P
w zagubionej przestrzeni trwam,
cały świat płynie obok gdzieś

cześć wszystkim

przez sliwka 09 cze 2013, 09:08
Depresyjny , Łapa, *Monika* :).
kamil_88, masz całkowitą racje, ja tez dostałam mandat. W sumie to za straszną pierdołe. Oni zdzieraja tylko pieniadze z dobrych ludzi, a jak ich potrzebujesz to ich nie ma^^' tak zarabiają.

cześć wszystkim

przez Bonus 09 cze 2013, 09:41
Witaj, witaj!

Ja w Rzeszowie nie byłem, ale byłem w Tarnobrzegu. Znałem koleżankę z Rzeszowa, ale to już przeszłość.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

cześć wszystkim

przez Keraj 09 cze 2013, 14:48
witaj :) Ja Rzeszów kojarzę tylko z żużla:) To moja dyscyplina, pozdrawiam

cześć wszystkim

przez Mihau 09 cze 2013, 17:33
hej! :)

cześć wszystkim

przez Śmiercionauta 09 cze 2013, 17:36
sliwka, witaj na forum.

Ja Rzeszów kojarzę z dość oryginalnym pomnikiem :P
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

cześć wszystkim

przez sliwka 09 cze 2013, 20:26
:)
żużel, siatka..i pomnik :D pomyśleć, ze chcieli zburzyć :p

cześć wszystkim

przez kamil_88 09 cze 2013, 22:19
Fakt, ten pomnik to też znany smaczek :roll: Gdzieś na necie był znaleziony nawet jakiś inny, ale do pary :D
sliwka napisał(a):kamil_88, masz całkowitą racje, ja tez dostałam mandat. W sumie to za straszną pierdołe. Oni zdzieraja tylko pieniadze z dobrych ludzi, a jak ich potrzebujesz to ich nie ma^^' tak zarabiają.

Masz rację. Ludzie na złość Rostowskiemu zaczynają jeździć przepisowo, to szukają innych źródeł :smile: Znajomy pomagał przy zepchnięciu auta z ulicy, które zgasło przed przejściem. Doszedł do przejścia już po zmianie na czerwone, a po drugiej stronie kierowca sam próbował usunąć się z drogi. Więc znajomy wlazł na ulicę i pomógł. Traf chciał, że w pobliżu akcję widziały odpowiednie służby, które już zajęły się kumplem.
Chwal się co przeskrobałaś! :D :nono:

cześć wszystkim

przez sliwka 09 cze 2013, 22:40
kamil_88, toż to wstyd opowiadać :p wkurzyli mnie bardzo. Wysiadam w centrum miasta jak ide do szkoły i ide na piechte, co zajmuje mi jakies 30 minut. Jest to szkoła weekendowa wiec mam mało autobusów do domu. Spieszylam sie na autobus, a po drodze jest takie feralne przjscie..niby w calym Rzeszowie przejscia dla pieszych same pokazuje zielone światło, ale tam nie. Multum ludzi stało i nikt nie przycisnął guzika :lol: Ja byłam w biegu, zobaczyłam że swiatła dla aut wszystkie czerwone i przeleciałam przez przejscie...no i masz, zobaczyli mnie, powiedzieli ze przeszłam na czerwonym.

cześć wszystkim

przez kamil_88 09 cze 2013, 23:00
sliwka napisał(a):kamil_88, toż to wstyd opowiadać :p wkurzyli mnie bardzo. Wysiadam w centrum miasta jak ide do szkoły i ide na piechte, co zajmuje mi jakies 30 minut. Jest to szkoła weekendowa wiec mam mało autobusów do domu. Spieszylam sie na autobus, a po drodze jest takie feralne przjscie..niby w calym Rzeszowie przejscia dla pieszych same pokazuje zielone światło, ale tam nie. Multum ludzi stało i nikt nie przycisnął guzika :lol: Ja byłam w biegu, zobaczyłam że swiatła dla aut wszystkie czerwone i przeleciałam przez przejscie...no i masz, zobaczyli mnie, powiedzieli ze przeszłam na czerwonym.

Jaki wstyd. Wstyd to byłby gdyby to było za załatwienie się w miejscu publicznym :D
A tak.. mogłaś to pooptymalizować i zamiast przechodzić na czerwonym, przejść gdzieś obok, w miejscu niedozwolonym. O połowę niższa stawka ;) Nie no, nie namawiam do złego.

Co rysujesz?

Sortuj wg