czesc...

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

czesc...

przez maszynka 24 maja 2013, 14:28
znalazlam ta strone bo nie chce zawracac glowy innym w moim otoczeniu.Mam wrazenie,ze sie narzucam. Co mi jest... Wiec...nie wiem,mam młyn w glowie i czuje sie jak wielkie nic. Boje sie o wszystko co sie dzieje dookola.Przejmuje sie moim zwiazkiem,choc jestem zapewniona ze bez celu. A jednak to chyba najwiekszy moj problem...zeby nie bylo nie jest to temat na forum typu nieudana milosc itp. Problem w tym,ze ja sie skandalicznie obawiam,ze komukolwiek sprawie przykrosc co jeszcze mocniej mnie dobija. ostatnio nawet (choc mam straszne leki od dziecka dotyczace mostow) siedzialam miedzy mostami na lawce i slepo gapilam sie w wode. Teraz mam dwie osoby dla ktorych zyje,dziecko i druga polowe, ale na jak dlugo.... mam miliard problemow w glowie.

czesc...

przez deader 24 maja 2013, 14:42
Siemasz :) Też się tu znalazłem jak już wszyscy moi znajomi rzygali ze znudzenia jak im w kółko opowiadałem jak mi źle :)
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

czesc...

przez TAO 24 maja 2013, 14:54
maszynka napisał(a):

Witaj. Niewiele zrozumiałem co o tym zapewnieniu w związku piszesz?

maszynka napisał(a):Boje sie o wszystko co sie dzieje dookola.Przejmuje sie moim zwiazkiem,choc jestem zapewniona ze bez celu. A jednak to chyba najwiekszy moj problem..

Co jest bez celu? Kto zapewnił? Oki to co piszesz to początki czegoś... Czego trudno powiedzieć.
Jesteś pod wpływem silnego stresu najprawdopodobniej.
Kumulujesz w sobie emocje. Tracisz z nimi kontakt i uciekasz przed nimi.
Te objawy to najprawdopodobniej pierwsze skutki.
jest super, zawsze było, tylko trzeba było to zobaczyć ... :)))
TAO

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

czesc...

przez Keraj 24 maja 2013, 18:34
maszynka:) Witaj na forum.

Sortuj wg