Śmierć osoby którą kochałam,jak wrócić do normalności.? ;c

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez siemaeniu483 04 kwi 2013, 12:18
Wczoraj zmarł chłopak którego kochalam,znalam go od dziecka,po 10 latach nieobecnosci napisal do mnie i mojej kolezanki gdyz obie sie z nim przyjaznilysmy lecz ona go tak nie kochala jak ja. Mialam sie z nim spotkac ,ale w tym samym dniu rano mial wypadek,trafil do szpitala w ciezkim stanie byl w śpiączce,niezdązyłam nawet tam pójść gdyż zmarł po 2 dniach prawdopodobnie na atak serca.
Niedługo chyba pogrzeb,ale nwm czy dam radę wiem że musze tam isć i sięz nim porzegnac,zobaczyc go chociaz raz i ostatni.
Nie umiem wykonywac codziennych czynosci,smiac sie spiewac tanczyc,nawet ogladac telewizji.Ciągle płaczę a rodzice nie rozumieją,tylko moja koleżanka mnie pociesza gdyż ona znała go bardzo dobrze i wie co czuje .Jak sobie z tym poradzić ,tesknie za nim nawet nie moglam sie z nim spotkac,zaluje strasznie ze nie zrobilam tego wczesniej mialam z nim tyle planow..
Mam 14 lat..
Ostatnio edytowano 10 kwi 2013, 06:37 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Poprawiono literówkę w tytule wątku i zmieniono dział.

przez Saraid 04 kwi 2013, 12:27
siemaeniu483, Bardzo mi przykro ,wspólczuje ogromnie porozmawiaj z psychologiem szkolnym chociaż chyba że ktoreś z rodziców mogło by pójść z Tobą do paradni na terapie jest Ci potrzebne teraz wsparcie.
Saraid

przez siemaeniu483 04 kwi 2013, 12:32
dziekuje za radę. ;c

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ekspert_abcZdrowie 04 kwi 2013, 13:39
siemaeniu483, bardzo mi przykro. Strata bliskiej osoby jest zawsze bolesnym doświadczeniem. Śmierć Twojego przyjaciela nastąpiła niedawno, zatem emocje też są świeże i sądzę, że jeszcze długo będziesz doświadczała smutku, przygnębienia, zrezygnowania. Nie da się ot tak zapomnieć. Negatywne emocje będą uchodziły z Ciebie stopniowo, a to wymaga czasu. Możesz skorzystać z pomocy psychologa albo pedagoga szkolnego. Możesz poprosić któregoś z rodziców, by poszedł z Tobą do najbliższej poradni zdrowia psychicznego. Pomóc mogę również rozmowy z przyjaciółką, która również znała Twojego przyjaciela. Odsyłam Cię też do artykułów:

http://portal.abczdrowie.pl/jak-przezyc ... kiej-osoby
http://portal.abczdrowie.pl/jak-zyc-po- ... kiej-osoby
Psycholog

Sortuj wg