Witam,

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam,

przez hasacz 13 lis 2012, 15:34
Przeniescie ten temat do problemow z zwiazkami haha
Podpis usunięty ze względu na użytkownika hooain :D

Witam,

przez s.e.x.trener 13 lis 2012, 15:37
Nana13 napisał(a):A moglbys podac takie suche statystyki i fakty?

Nie. Nie szukam tutaj klientów. To są informacje poufne.

kaja123 napisał(a):Czy taki trener przechodzi swoją terapię i ma swojego superwizora?

Oczywiście, mam. Ale nie w Polsce.

Witam,

przez Candy14 13 lis 2012, 16:14
A mnie olales bo? Wciaz czekam na wyjasnienie
Rozwin to co napisales wczesniej zebym zrozumiala dlaczego w zdradzie kontrolowanej to tylko kobieta zdradza
Cytuj:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam,

przez kaja123 13 lis 2012, 16:25
kaja123 napisał(a):
Trener nie podejmuje się prowadzić terapii bez monitoringu, ponieważ jest on kluczowym zadaniem trenera, pozwalającym na skuteczne i efektywne prowadzenie terapii. Monitoring może odbywać się poprzez kontakt osobisty, telefoniczny lub internetowy.

hmmmm nie jest to zakamuflowany rodzaj parafilii ? .

ponawiam pytanie.
Jeszcze jedno czy taki trener przeszedł swoją sexterapię ? Bo jak każdy terapeuta nie może mieć problemów w tej dziedzinie w której jest terapeutą.

Witam,

przez s.e.x.trener 13 lis 2012, 16:27
Candy14 napisał(a):A mnie olales bo?

Nie, nie olałem, tylko już jestem trochę zmęczony tym wątkiem.

Candy14 napisał(a):Wciaz czekam na wyjasnienie
dlaczego w zdradzie kontrolowanej to tylko kobieta zdradza

Taki fetysz.

Witam,

przez niewiemocokaman 13 lis 2012, 16:29
s.e.x.trener, Witam na forum ;)
Myślę, że twoja obecność na forum się przyda. pozdr

Witam,

przez Candy14 13 lis 2012, 16:55
s.e.x.trener, teraz rozumiem o co Ci biegalo w tej zdradzie kontrolowanej..facet ma fetysz podgladania i lubi jak jego partnerka rznie sie z innymi. No to jest ok.. tylko moze byc problem znalezc kobiete ktora lubi byc pojemnikiem na sperme, zeby zaspokajac fetysz swojego partnera
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Witam,

przez beladin 13 lis 2012, 18:33
Witam Ciebie s.e.x.trenerze ..czego nas dzisiaj nauczyyysz? Homo, bi, cuś tendyk?? Pewnie masz to wszystko w jedny paluszku joł joł :D

Pisząc ten tekst inspirowałem się rodzimym rapem ..joł muthafukazz 8)
beladin

Witam,

przez Vian 13 lis 2012, 18:58
Candy14 napisał(a):s.e.x.trener, teraz rozumiem o co Ci biegalo w tej zdradzie kontrolowanej..facet ma fetysz podgladania i lubi jak jego partnerka rznie sie z innymi.

Serio o to chodziło.
O... :shock:
To ja zaskoczona jestem, bo nawet najbardziej tolerancyjny z moich kochanków krzywił się, kiedy schodziło na temat "ja i inny mężczyzna".
On i inna kobieta - super!
Ja i inna kobieta - super!
Ja, on i inna kobieta - super!
Ja, on i inny mężczyzna - mniej super ale ciągle fajnie
Ja i inny mężczyzna - bardzo mało super. :lol:

Ja ogólnie mam wrażenie, że grupą targetową tej "terapii" są zdradzający mężczyźni pozostający w związkach z kobietami, które tej zdrady nie akceptują. Im w to graj taka terapia, bo tak - leczy się nie ich, a partnerkę, której to przeszkadza, oni zgodnie z terapią się zachowują jak najbardziej prawidłowo. Dalej - jeśli partnerka nie zaakceptuje jego zdrad to albo podeszła do terapii ze złym nastawieniem, albo w ogóle nie ma dla niej nadziei w żadnym związku nie będzie szczęśliwa, tak czy siak wina nie leży ani po stronie zdradzającego mężczyzny, ani "terapeuty", a jedynie nieszczęśliwej partnerki, która uparcie nie chce przejść nad porządkiem dziennym do zdrad faceta.

Zgodnie z tymi założeniami, jeśli "terapia" działa to ekstra, jeśli nie działa - to wina "pacjentki", a nie terapeutki.

:lol:
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

Witam,

przez Candy14 13 lis 2012, 19:05
Vian, nic dodac nic ujac :D
U mnie pewnie byloby tak:
Ja i inna kobieta - super!
Ja, on i inna kobieta - super!

dla niego
On i inna kobieta - super!

calkiem mozliwe ze super ale moglby tego nie przezyc bo dla mnie juz nie :P

Ja, on i inny mężczyzna - mniej super ale ciągle fajnie
Ja i inny mężczyzna - bardzo mało super. :lol:

a to pewnie juz nie wchodziloby dla niego w gre :mrgreen: jest samcem alfa i innego samca nie zniesie

Witam,

przez hasacz 13 lis 2012, 19:36
halenore - natret gramatyczny, teraz to zauwazylem hahaha :D
Podpis usunięty ze względu na użytkownika hooain :D

Witam,

przez *Wiola* 13 lis 2012, 20:52
Vian napisał(a):
Ja ogólnie mam wrażenie, że grupą targetową tej "terapii" są zdradzający mężczyźni pozostający w związkach z kobietami, które tej zdrady nie akceptują. Im w to graj taka terapia, bo tak - leczy się nie ich, a partnerkę, której to przeszkadza, oni zgodnie z terapią się zachowują jak najbardziej prawidłowo. Dalej - jeśli partnerka nie zaakceptuje jego zdrad to albo podeszła do terapii ze złym nastawieniem, albo w ogóle nie ma dla niej nadziei w żadnym związku nie będzie szczęśliwa, tak czy siak wina nie leży ani po stronie zdradzającego mężczyzny, ani "terapeuty", a jedynie nieszczęśliwej partnerki, która uparcie nie chce przejść nad porządkiem dziennym do zdrad faceta.

Zgodnie z tymi założeniami, jeśli "terapia" działa to ekstra, jeśli nie działa - to wina "pacjentki", a nie terapeutki.

:lol:

Dokładnie tak, tylko panowie kupujący sobie prawo do legalnej zdrady są zainteresowani takową "terapią" . Więc nosić miana terapii w żadnym wypadku nie powinna .
Moderator

Witam,

przez beladin 13 lis 2012, 21:03
Eee tam ..po co sobie utrudniać i wydawać pieniądze. Wystarczy, że kobiety zaakceptują fakt, że samiec to samiec i potrzebuje co jakiś czas puknąć na boku ..jak to mówią "natury nie oszukasz" :mrgreen: ..i będzie wilk syty i owca cała ;P
Ostatnio edytowano 13 lis 2012, 21:05 przez beladin, łącznie edytowano 1 raz
beladin

Witam,

przez Vian 13 lis 2012, 21:04
beladin napisał(a):Wystarczy że kobiety zaakceptują fakt, że samiec to samiec i potrzebuje co jakiś czas puknąć na boku ..jak to mówią "natury nie oszukasz" :mrgreen:

Ciekawe, ja jakichś dziwnych samców znałam. :roll:
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

Sortuj wg