witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

witam

przez wodnista 18 lip 2012, 15:32
Zarejestrowałam się tutaj, bo akurat przechodzę przez bardzo zły okres, a na razie nie mam możliwości iść na terapię (byłam u lekarki, kazała mi wrócić we wrześniu po skierowanie na oddział dzienny).

Nie mam siły, ani nie wiem nawet od czego zacząć opisywanie, na czym polega ten zły okres; większość dziedzin mojego życia od dawna nie funkcjonuje, albo funkcjonuje na żałosnym poziomie.

Nie miałam nigdy zdiagnozowanej depresji (jako nastolatka miałam tylko zdiagnozowaną fobię szkolną i społeczną), ale wszystkie opisy objawów pasują do mnie jak ulał.

Podobno w wychodzeniu w depresji ważne są terapia, (pozytywna) zmiana w życiu i wsparcie innych ludzi, a ja nie mam żadnej z tych rzeczy, i ta świadomość też mi nie pomaga. :( Przyszłam tutaj, w nadziei, że może chociaż pogadam z osobami które mają podobne problemy.

witam

przez nieboszczyk 18 lip 2012, 16:06
skąd pomysł na taki śmieszny nick? :lol:
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

witam

przez Artemizja 19 lip 2012, 11:26
wodnista, witamy na forum.Jeśli szukasz wsparcia,to dobrze trafiłaś.Porozglądaj się trochę,spróbuj włączyć do dyskusji.Tutaj ludzie są w stanie Cię zrozumieć,bo wielu z Nich,przeżywa coś podobnego...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg