PUK PUK, czy ktoś otworzy ...

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Szkrabunia 24 cze 2012, 21:37
Witam,

mam 40 lat. Od czasu do czasu miałam już problemy z sobą. W tym roku osiągnęłam wszystkie swoje cele i myślałam że mogę być już tylko szczęśliwa a tu niepodzianka nie potrafię poradzić sobie sama z sobą, dawne metody nie działają, stoję na rozdrożu nie wiem co dalej z sobą począć, może ztrzymać auto na przejeździe kolejowym, nie mogę patrzeć na ludzi a co teraż robię piszę ten e-mail. Mam męża ale jestem samotna jak pies. Czy jest tu ktoś podobny czy jestem kosmitą. Nigdy nie szukałam info o depresji. Myślałam, że jestem twarda, muszę taka być. Dziś z ciekawości zrobiłam po raz pierwszy w życiu test Becka, od 27 punktów zaczynała się cięzka depresja wyszło 39, dziwne. Raz jestem apatyczna raz wpadam w furię i ostatnio ciągle beczę nawet już tabletki od bólu głowy nie pomagają. Słyszę że lekarze też nie ... Nie wiem czego się spodziewam po tym forum, nie wiem już nic ...

przez amelia83 24 cze 2012, 21:45
Szkrabunia, witaj oczywiście, że otwarte rozgość się ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez Szkrabunia 24 cze 2012, 21:46
dzięki, długo już tu jesteś?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez amelia83 24 cze 2012, 21:48
tu na forum rok i 2 mies ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez Szkrabunia 24 cze 2012, 21:53
to chyba coś Ci to daje, raczej unikam ludzi w realu, jest to trudno dużo pracuję z ludźmi ale czuję się taka inna...

przez L.E. 24 cze 2012, 22:06
Szkrabunia, witaj wśród swoich ;)

Jeśli chodzi o czucie się inna... Tego wcale specjalnie nie widać, że człowiek ma problemy. Chociaż może to nawet i gorzej.
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

przez symphony 24 cze 2012, 22:48
witaj Szkrabunia :)
To nic, ze nie wiesz, czego się spodziewać po tym forum... napisz czego od nas oczekujesz? Możemy wysłuchać, pobyć tutaj z Tobą, poradzić, podpowiedzieć, spojrzeć na pewne sprawy z dystansu, podzielić się z Tobą tym, z czym sami się zmagamy.... powiedz tylko, co możemy dla Ciebie zrobić?

przez Szkrabunia 25 cze 2012, 13:59
Dziękuję Symphony ... jedno Twoje zdanie a tyle ciepła, działa jak balsam

-- 25 cze 2012, 14:01 --

dziękuję LE, postaram się zebrać myśli napisać coś więcej o sobie

przez amelia83 25 cze 2012, 14:19
Szkrabunia, pisz jeśli masz ochotę i potrzebę pomożmy jeśli będziemy potrafili, doradzimy. Pozdrawiam ;)
ja na dzień dzisiejszy nie mam problemów z otoczeniem, z ludzmi ale jeśli mam i uciekam w swj świat to dużo mi daje to forum; wygadam się poczytam innych i jest mi rażniej :smile:
M. Luther King

Sortuj wg