Witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam

przez Gabor 11 cze 2012, 22:50
Cześć mam 24 lata, pochodzę z Wrocławia, na forum trafiłem przez przypadek szukając tekstu Gabriela Garcii Marquez:13 Rad jak żyć. Nie mam teraz weny, by napisać coś więcej o sobie, ale 24lata życia i pełen bagaż doświadczeń, odbił się negatywnie na mnie. Nie mogę się poddać i może tutaj znajdę pomoc :) pozdrawiam wszystkich serdecznie

Witam

przez Candy14 11 cze 2012, 22:51
Gabor, witaj :D
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Witam

przez Dani 14 cze 2012, 22:08
Gabor napisał(a):Cześć mam 24 lata, pochodzę z Wrocławia, na forum trafiłem przez przypadek szukając tekstu Gabriela Garcii Marquez:13 Rad jak żyć. Nie mam teraz weny, by napisać coś więcej o sobie, ale 24lata życia i pełen bagaż doświadczeń, odbił się negatywnie na mnie. Nie mogę się poddać i może tutaj znajdę pomoc :) pozdrawiam wszystkich serdecznie

Witaj Gabor!

Znajdziesz na pewno zrozumienie i pewnie dużo wsparcia,wszyscy tu mamy problemy,jedni większe inni mniejsze,jest dużo uczestników forum leczących się od wielu lat, a co za tym idzie z dużym doświadczeniem związanym z leczeniem i lekami i psychoterapią.Sam jestem na forum od paru dni,ale przeglądałem od dwóch a może trzech miesięcy,podoba mi się ,że piszesz"nie mogę się poddać"taka postawa dobrze rokuje,ja się poddałem, i mam 30 lat wyłączone z życia,ale w latach siedemdziesiątych szukanie pomocy u psychiatry,przyklejało Ci łatkę wariata na całe życie i wykluczało automatycznie ze społeczeństwa tych "normalnych"
Pozdrawiam i powrotu do zdrowia życzę:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam

przez Artemizja 15 cze 2012, 20:30
Gabor, witaj na forum ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Witam

przez Skrajna 15 cze 2012, 21:59
Witaj, życzę miłego pobytu na forum.
Nadal jestem ludzka...
Prawda?

Sortuj wg