Witam wszystkich

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam wszystkich

przez Brackett 21 kwi 2012, 10:51
Jestem pierwszy raz na forum poświęconym nerwicy lękowej. Właśnie mam nawrót tego badziewia. Dzięki lekom jakoś się trzymam. Raz jest lepiej raz gorzej. Biorę Mirtagen na noc, sulpiryd i doraźnie zomiren. Mirtagen zadziałał już po 4 tygodniach brania. Wyraźnie wygasił nerwoból kręgosłupa szyjnego C0-C1. Ogólnie miałem silną depresję 10 lat temu. Dwa lata z niej wychodziłem. Jest we mnie dużo strachu z tego powodu. Mam zamiar iść na psychoterapię. Odpiszcie czy warto? Czy to pomaga. Mam już umówionego psychologa tylko cz to coś da?
Wszystkich pozdrawiam.!!!!!! NERWICA JEST W PEŁNI WYLECZALNA TO TYLKO KWESTIA CZASU!!!!!!!!!!! PS. oby ten czas był jak najkrótszy.

Witam wszystkich

przez Artemizja 21 kwi 2012, 13:15
Brackett, witaj na forum ;) Jak najbardziej warto jest spróbować psychoterapii.Mnie bardzo pomaga.Zawsze to próba pomocy samemu sobie ;)Mam nadzieję,że Tobie również posłuży jako wsparcie ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Sortuj wg