Witam:) Nawiążę kontakt;)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez walcząca 12 gru 2011, 22:11
Witam Wszystkich:) Z chęcią nawiążę kontakt mailowy z osobą borykającą się z nerwicą lękową. Mam 24 lata, od paru lat męczę się z tą przykrą przypadłością. Z pozoru wyglądam na szczęśliwą, realizującą się osobę, ale jednak gdzieś w środku strasznie mi ta choroba doskwiera i mimo terapii nie mogę jej zwalczyć. Chciałabym popisać z dziewczyną w podobnym wieku i sytuacji - może uda nam się jakoś nawzajem podnieść na duchu:) Pozdrawiam

przez La vita è bella 12 gru 2011, 22:33
Hej,
Ja w prawdzie nie mam oficjalnie stwierdzonej nerwicy lekowej, ale sam lek często mi towarzyszy.
Swego czasu było to podobne do fobii spolecznej - balam się wchodzic na sale na uczelni, poruszac się po autobusie, itp. Itd..
No i oczywiscie odwieczny problem - strach przed wystapieniami publicznymi

przez walcząca 12 gru 2011, 23:12
Odpisałam na PW:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Wenuss 18 gru 2011, 12:01
ja bardziej jestem depresyjna, ale wczesniej mialam nerwice lekowa, a leki w depresji tez mi towarzysza. tez jestem z woj slaskiego, jakies 1.5h do katowic, wiec jakbys sie chciala spotkac to ok., nawet w ten pn bede w katow. ok 12-13 moze mialabym chwile czasu. zalezy ile zajma i zalatwienia

Sortuj wg